travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Хургада

Розташована Хургада на березі Червоного моря, була створена від маленького рибальського селища. Важко повірити, що це село перетворилося на один із найкращих курортів Єгипту. Хургада займає одне з перших місць у світі за кількістю готелів. І незважаючи на це, єгиптяни продовжують будувати нові та нові місця для вашого відпочинку.

Насамперед Хургада нам відома як місце для сімейного відпочинку з дітьми, у зв'язку зі своїм зручним виходом у море. Прекрасний клімат дає можливість відпочивати на цьому курорті цілий рік. Навіть влітку коли в інших регіонах дуже спекотно, у Хургаді клімат сухий і він не дає відчувати спеку, навіть у найспекотніший період.

ХургадаХургада

Якщо Вам цікава галаслива зона відпочинку, де безліч ресторанів, кафе, вуличних базарів, дискотек, де багато шуму та веселощів, то ідеальним місцем буде центральна частина Хургади. Вона ділиться на кілька частин - це старе місто Дахар , новий центр Саккала , і район, який складається з суцільних готельних комплексів під назвою Нова Хургада .

ХургадаХургада

Якщо у вас не дуже великий бюджет, а відпочити хочеться і причому добре, то ідеальним місцем для вас буде Дахар або Саккала . Тут розташовані готелі економ класу, а вуличний відпочинок закріпить ваше уявлення про ідеальний відпочинок. Безліч визначних пам'яток, які знаходяться в цьому місці, допоможуть вам у пізнанні цієї чудової країни. Центральна мечеть Абдульхасана Ельшазі, коптська церква, світлофор Хургади , акваріум, а також палац збудований у стилі східного Діснейленду , де проходять уявлення про життя єгиптян у період фараона, знаходяться саме в цій частині міста.

Нова Хургада виключає наявність місцевого колориту, оскільки акцент у цій частині міста зроблено насамперед на туристів. Готелі середнього та економ класу рівнів переважні у цьому місці.

Топ 10 найкращих готелів Хургади:

1. PRINCESS PALACE HOTEL & CLUB 3*+
2. SUNNY DAYS MIRETTE 3*
3. ROYAL REGINA RESORT 4*
4. MONTILLON GRAND HORIZON BEACH RESORT 4*+
5. SUNNY DAYS PALMA DE MIRETTE 4*
6. HARMONY MAKADI BAY HOTEL & RESORT 5*
7. SUNNY DAYS EL PALACIO 5*
8. HILTON HURGHADA LONG BEACH RESORT 4*+
9. TITANIC BEACH SPA & AQUA PARK 5*
10. MAGIC LIFE KALAWY IMPERIAL 5*

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!