travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Шарм ель шейх

Знаходиться цей чудовий курорт на Синайському півострові . У перекладі Шарм-ель-Шейх звучить як "бедуїнський струмок" або "царська затока". На кілька десятків кілометрів витягується він уздовж Шарм-ель-Майя та Шарк Бей . Своєму існуванню Шарм-ель-Шейх завдячує туризму та президентові Єгипту Хосні Мубараку.

Читайте також: Хургада чи Шарм-ель-Шейх: що вибрати?

Умовно, цей найпопулярніший курорт ми можемо поділити на 5 частин. Завдяки своєму ринку-базару, численним ресторанам, де подають як морепродукти, так і м'ясо, кафе, де можна покурити кальян, знамените та Старе Місто . Цей район дуже популярний серед відпочиваючих з дітьми, тих хто не вміє плавати, оскільки вхід у море пологий та піщаний.

Далі слідуючи берегової лінії розташовується район Хадаба . Відомий цей курорт своїми аквапарками, дельфінаріями, а також прогулянковою зоною Ель Меркат, де знаходяться магазини відомих брендів, кальянні, а також розважальний центр "Тисяча та одна ніч" та популярний нічний клуб "Дольче Віта" .

Найперші готелі були збудовані в затоці Наам , його ми і можемо назвати туристичним центром та центром нічного життя. Наама Бей – неофіційна столиця Шарм-ель-Шейха . Вздовж пляжу затоки простягається пішохідна вулиця завдовжки 3 км. Тут розташовані ресторани, кафе, дискотеки, магазини. Саме тут збудовані першокласні готелі та туристичні села, які створюють настрій прекрасного відпочинку та заняття спортом.

Читайте також: Кафе Шарм-ель-Шейха

У районі Шаркс Бей , розташованому неподалік від аеропорту, ви можете знайти розваги у вигляді льодової ковзанки, більярду, дитячих майданчиків, ресторанів та кафе. Також тут знаходиться розважальний центр "Сохо" , який примикає до готелю Savoy.

П'ята частина курорту - Набк . Він найвіддаленіший від центру Шарм-ель-Шейха , але підкуповує туристів своїми новими та комфортними готелями. Море тут відрізняється своїм кораловим заходом та піщаними пляжами. Для себе тут ми зможете знайти безліч кафе, для дітей – дитячих майданчиків. Сумувати не доведеться.

Шарм-ель-Шейх - найпрестижніший морський курорт Єгипту. Це улюблене місце високопоставлених осіб, таких як Клінтон, Ширак. Любителі дайвінгу вирушають саме сюди, тому що тут знаходиться національний парк Рас-Мухаммад , якому немає рівних за кількістю та різноманітністю коралів, морської флори та фауни. Саме тут знаходяться знамениті готелі: Hilton , Marriott , Movenpick , Sofitel , Sonesta . Нічне життя вирує своїми фарбами: дискотеки, казино, шоу-вистави.

Топ 10 кращих готелів Шарм-ель-Шейха:

1 . Hilton Sharm El Sheikh Fayrouz Resort(5*)
2 . Royal Grand Sharm (Ex Iberotel Grand Sharm) (5*)
3 . Sierra Resort (4*)
4 . El Faraana Club (4*)
5 . Hilton Sharm Dreams Resort (5*)
6 . Fantazia (3*)
7 . Sharm Holiday (4*) 8 . Sea Club (4*)
9 . Nubian Village (4*)
10 . Sharm Reef (3*)

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!