travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Спрощення візового режиму України з ЄС у 2014 році

03.04.2014

Єврокомісар із внутрішніх справ Сесілія Мальмстрем повідомила про те, що громадянами, які часто відвідують країни Шенгенської угоди, може бути отримана Шенгенська мультивіза строком на сім років. На тих же умовах зможе видаватись і Шенгенська мультивіза для українців.

Журналістам у Брюсселі пані Мальмстрем також повідомила, що ті громадяни, які протягом одного року отримали дві візи, отримають багаторазову візу на три роки. У Єврокомісії також з'явилася пропозиція запровадити візу терміном дії в один рік з можливістю продовження її ще на один рік.

На думку членів Єврокомісії, такі нововведення допоможуть не лише тим, хто віддає перевагу турам до Європи під час подорожей, а й підприємцям та туристичній галузі в самому Євросоюзі.

Окрім цього, Євросоюз повідомляє про готовність прискорити процес спрощення візового режиму з Україною, внаслідок якого зміняться правила в'їзду до ЄС для українців. Так, Єврокомісія може вже найближчими тижнями оголосити про готовність України до другої фази лібералізації візового режиму з ЄС. Це стало можливим завдяки ухваленню необхідного законодавства, а також запланованому випуску біометричних паспортів.

На другій стадії плану дій щодо лібералізації візового режиму між ЄС та Україною має відбутися впровадження ухваленого законодавства, завдяки чому віза до Європи для українців видаватиметься на спрощених умовах.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!