travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Травневі свята у Єгипті

Традиційно травневі свята для туристичних агенцій є часом напруженим. Цей рік – особливо. Євро 2012, вибори до парламенту, загальна нестабільність підштовхують багатьох туристів на те, щоби взяти відпустку, оскільки незрозуміло, чи буде час на відпочинок восени.

Традиційні напрямки – Туреччина та Єгипет. Якщо у Туреччині ще трохи холоднувато і основна мета наших туристів поїсти та випити – це туди. Оскільки температура води прийнятною буде, швидше за все, лише в Аланії.

Єгипет же вже почав повноцінний сезон - вітри закінчилися, море тепле, дикого напливу російських туристів ще не було, тому травневі свята в Єгипті - саме те. Багатьох зупиняє той факт, що в країні були заворушення, через які туристи могли б постраждати. Все це було в Каїрі, а курортів Єгипту це не стосувалося. Адже для багатьох єгиптян туристична галузь - єдиний спосіб прогодувати себе та свою сім'ю та туризм дає країні левову частку її доходів.

Та й відгуки туристів, які вже побували цього року в Єгипті говорять про те, що там нічого не змінилося - місцеві, як і раніше, із захопленням розглядають світлошкірих дівчат, торговці зі звичайним для них нахабством і надзвичайно наполегливо пропонують купити у них всілякий мотлох. Рибки та корали все також мовчазно радують око, а тепле сонце Єгипту дарує гарну засмагу.

Що стосується цін цього року, то, як і більшість морських курортів, Єгипет подорожчав. Якщо летіти з Києва путівка до готелю 2-3 зірок навряд чи обійдеться на травневі свята дешевше за 500 і, відповідно, 600 доларів. Це на 50-100 доларів дорожче, ніж торік. Звичайно, особливо для наших туристів, бажано брати all inclusive, оскільки місцева кухня не завжди товаришує зі слов'янським шлунком, та й алкоголь у кафе не подають.

Тури до Єгипту на даний момент оптимальні за співвідношенням ціна-якість. У нормальних готелях нормальна їжа та непогане обслуговування. Якщо вас цікавить саме пляжний відпочинок та не потрібні круті бутіки, дискотеки та міське життя – вам саме сюди. Єгипет бідний, дивитись там окрім історичних пам'яток особливо нічого, тому й дешевий.

Разюче відрізняються Емірати, Ізраїль, Бахрейн, де багато хмарочосів, гарні магазини та шикарні машини – проте це країни, де населення живе досить багато, відповідно і путівки туди дорожчі.

Та й для наших туристів курорти Єгипту стали вже чимось на зразок другої Ялти, де багато хто бував уже по кілька разів, відповідно їхати туди звично і зручно, знаючи вже накатаний маршрут, і де розташовані якісь готелі не за каталогом, а на власному досвіді.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!