travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Тропічний острів у Німеччині

У Німеччині відкрили чудове місце відпочинку, що не має аналогів, це критий тропічний острів Tropical Islands Resort. Знаходиться він за 50 кілометрів від Берліна, дорогою до Дрездена.

Острів розмістився у величезному павільйоні з розмірами: 360 метрів завдовжки, 210 завширшки та 107 метрів заввишки. Загальна площа складає 66 000 кв.м – це як 8 футбольних полів. Тут може водночас відпочивати до 7 тис. людина. Цей курорт користується величезною популярністю у туристів. Парк Tropical Islands Resort включає тропічний ліс “Квітковий світ” з екзотичними рослинами та орхідеями, величезними пальмами та мангровими чагарниками, басейн «Південне море» з двома островами, басейн «Лагуна Балі» (за площею дорівнює 4 олімпійським басейнам), водоспади, джакузі, піщаний пляж (860 кв.м.), майданчики для пляжного волейболу, східний базар та тропічне село, що складається з кількох тематичних зон із спорудами у традиційному стилі: «Таїланд», «Малайзія/Борнео», «Балі», «Полінезія », «Конго» та «Амазонка». Кожна з них перетворена на ресторан національної кухні. Є також "бістро" на 700 місць та ресторан "Banquet dinner", де можуть розміститися одночасно 1600 осіб. Вартість вечері під час шоу – близько 20 євро на особу.

Клімат на острові підтримується в температурі вище 25 градусів, а води 28 градусів, що дуже зручно переноситься організмом. Працює курорт цілодобово та без вихідних. Вартість вхідного квитка в аквапарк включає: відвідування всіх зон Tropical Islands Resort, всі денні вистави та шоу в Tropical Village (щодня з 11:00 до 17:30), вечірні вистави біля «Південного моря», безкоштовна парковка, безкоштовний ключ для гардеробу.

Гості «тропічних островів» можуть зупинитися у найближчих готелях або наметах, прямо на піщаному березі пляжу.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!