(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

В Італії стартував сезон розпродажів

03.07.2017
Розпродажі в Італії

Цього тижня розпочинаються літні розпродажі в Італії – ще одна причина обрати відпочинок на Середземному морі.

Традиційні розпродажі пройдуть практично у всіх популярних містах та курортах: Неаполі, Болоньї, Римі, Генуї, Мілані, П'ємонті, Палермо, Флоренції, Венеції та багатьох інших.

Розпродаж в Італії в 2017 році триватиме 2 місяці, а їх графік визначається заздалегідь місцевою владою. Розклад розпродажів в Італії влітку складається таким чином, щоб туристи встигли побувати у всіх найвідоміших центрах шопінгу.

Старт літніх знижок в Італії супроводжується величезною кількістю бажаючих побувати на шопінг у світовому центрі моди. Але не варто поспішати: до кінця сезону знижок в Італії ціни знижуються ще більше, а асортименти одягу поповнюється протягом двох місяців.

Розпродажі в Італії влітку

Серед магазинів розпродажів в Італії варто відвідати не лише брендові бутіки, а й стоки, аутлети та спачі.

Меккою любителів шопінгу в Італії є римська вулиця Віа де Кондотті, де зосереджена найбільша кількість дизайнерських бутіків.

Читайте також: Шопінг у Єгипті

Епіцентр розпродажів у Мілані припадає на район із чотирьох вулиць, так званий Quadrilatero della Moda.

Тим, хто опинився у Венеції, варто неодмінно заглянути на площу Святого Марка та її околиці.

Знижки в Італії влітку сягають 15-50%. Якщо ви прагнете купити брендовий одяг зі знижками 70% і більше, варто заглянути в аутлети.

Найбільш відомі аутлети Італії: Castel Romano у Римі, The Mall у Флоренції, Fidenza Village у Мілані, а також Fuzzi Factory у Ріміні.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!