travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Визначні місця Шарджі

Шарджа у наші дні – дивовижне поєднання старовинних цінностей та сучасних технологій. Організація ЮНЕСКО у 1998 році визнала Шарджу культурною столицею арабського світу за вірність емірату культурі та дбайливе збереження історичної спадщини. Недарма цей емірат називають ще й «музейною скарбницею»: тут є безліч найцікавіших музеїв різних напрямків і постійно ведуться реставраційні роботи з відновлення старовинних будівель, де потім зможуть розміщуватися нові музеї. Так що тури в Шарджу - чудовий варіант для тих, хто хоче познайомитися з арабською культурою, маючи при цьому можливість час від часу відпочивати на пляжі. Отже, що можна побачити в Шарджі?

Мечеть короля Фейсала

Неймовірної краси мечеть розташована на вулиці Абдель Азіза біля Центрального міського ринку. Мечеть є подарунком Шардже від короля Фейсала, глави Саудівської Аравії. Мечеть, що вражає своєю величчю і красою, є однією з найбільших мечетей Аравійського півострова, здатна вміщувати до 3000 віруючих. Відразу після зведення Соборна мечеть, як її ще називають, стала гордістю мешканців Шарджі та цікавою пам'яткою для туристів. У мечеті знаходиться також Міжнародний Університет Ісламу, але відвідувачів туди не пускають.

Мечеть короля Фейсала

Набережна Аль-Бухейра

Прекрасне місце для прогулянки у Шарджі. Набережна тягнеться на кілька кілометрів уздовж однойменної бухти. Відвідати набережну можна в будь-який час доби: вдень відкриваються чудові краєвиди на місто та прилеглі парки з затишними прогулянковими доріжками та скверами, а в темний час доби можна спостерігати фонтани в бухті, в тому числі світлове шоу знаменитого співаючого фонтану Шарджі. Поблизу є безліч затишних кафе та ресторанів, де можна відпочити перед подальшою прогулянкою.

Набережна Аль-Бухейра

Співаючий фонтан Шарджі

Одна з найяскравіших пам'яток міста. Світло-музичне шоу, яке можуть побачити всі охочі щовечора, здатне подарувати відчуття справжнього свята. Струмені фонтану б'ють безпосередньо з затоки і піднімаються на висоту до 100 метрів, а загальна ширина фонтану становить 220 метрів. Фонтан знаходиться у бухті Хор Халід і є третім у світі за висотою. Зробити відпочинок у Шарджі ще більш незабутнім і особливо добре розглянути все шоу можна з колеса огляду «Око Еміратів», що знаходиться неподалік, і з якого відкривається воістину чудовий вигляд.

Співаючий фонтан Шарджі

Монумент Коран

Символ віри зведений на головній площі міста. Є семиметровим монументом з розкритою головною книгою мусульман і є національною гордістю Об'єднаних Арабських Еміратів.

Монумент Коран

Золотий ринок (Gold Souk)

Найкраще місце у Шарджі для покупки прикрас, сувенірів, посуду та інших цінних речей. Ринок був побудований у 1995 році. На ринку можна не тільки розглянути або придбати коштовності, але і долучитися до арабської культури, торгуючись з продавцем за товар, що сподобався.

Desert Park

Визначна пам'ятка Шарджі, яка особливо сподобається туристам, які вибрали тури в ОАЕ для відпочинку з дітьми. На території парку знаходяться Музей природознавства та ботаніки Шарджі, Центр дикої природи Аравії та Дитяча ферма. Парк пустелі розташований на відстані 28 км від міста Шарджа та є чудовим місцем для прогулянок вихідного дня. Провести в парку можна цілий день, крім визначних пам'яток у ньому є кафе та майданчики для пікніка.

Desert Park

Парк Аль-Джазіра

Парк розваг розташований на окремому острові. Парк дуже великий, його площа становить 10 гектарів, тому на його відвідування за бажання можна виділити окремий день. Для спрощення ознайомлення з парком його територією курсують спеціальні автомобілі, човники та поїзд. У парку безліч атракціонів, але якщо вони Вам не цікаві, то завжди можна просто прогулятися красивою територією, відпочити в затишному сквері або просто помилуватися лагуною.

Старе місто у Шарджі

Цілий район, в якому можна подивитися на старовинне місто, яке збереглося з тих часів, коли жителі емірату не підозрювали про наявність нафти на території країни. Оточене сучасним мегаполісом, Старе місто небезпідставно вважається культурним серцем емірату. На його території є кілька музеїв, ринок, театр. Цікавою деталлю Старого міста є також фортечна стіна, що оточує його по периметру, яка була відновлена в її первісному вигляді. Незважаючи на те, що багато будинків тут нові і лише стилізовані під старовинне місто, атмосфера в цьому районі панує надзвичайно затишно.

Парк Аль-Джазіра

Звичайно, це далеко не всі визначні пам'ятки Шарджі. Тут також, наприклад, знаходяться 17 музеїв різної тематики: від Ісламського музею зі старовинними приладами та середньовічною картою світу до Музею зброї із найрізноманітнішими експонатами не лише зі Сходу, а й із Заходу. Є ще кілька мальовничих парків, старовинний форт та багато іншого. Тому ми бажаємо Вам чудової подорожі та безлічі захоплюючих відкриттів під час поїздки в Шарджу!

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Наиль 25.07.2015

На Фото мечеть "НУР" она недалеко от мечети Фейсела