(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Що привезти із ОАЕ?

Географічне розташування ОАЕ було вигідним завжди завдяки численним торговим шляхам, що проходять через територію країни. Тому різноманітність товарів на арабських ринках була присутня завжди. Не змінилася ситуація і в наші дні: на ринках та в магазинах Еміратів можна купити практично все, від яскравих дрібничок до унікальних діамантів. Раніше ми розповідали про чудові торгові центри Дубаї та основні курорти Еміратів . Які ж сувеніри найбільш популярні і що можна привезти в подарунок з ОАЕ?

Кава та предмети для кави – араби дуже люблять каву і знаються на ній. В Еміратах прийнято пити каву з кардамоном, який надає напою гіркуватого присмаку. Якщо такий смак Вас не вразить, як подарунок можна взяти традиційну джезву для приготування кави або спеціальний кавник з носиком - далля.

Фігурки верблюдів – дуже поширений сувенір, адже верблюд вважається одним із символів ОАЕ. Фігурки верблюда можуть бути різних розмірів і форм. Їх роблять із пластмаси, плюшу, каменю, дерева, міді, скла, шкіри. Вартість фігурок залежить від багатьох факторів, тому можна купити сувенір як за $3, так і за $30. Крім цього, можна купити й інші сувеніри на цю тематику: верблюжі сідла або упряж з бубонцями.

Східні пахощі – сувеніри з ОАЕ, які подобаються більшості гостей цієї дивовижної країни. Специфічні насичені арабські аромати знайомі багатьом. Як сувенір зазвичай купують бахур - фігурки або кулі з дерева, які випромінюють аромат, нагріваючись від спеціальних електричних приладів. Згадувати відпочинок в ОАЕ буде ще приємніше, створивши вдома казкову атмосферу Сходу за допомогою аромату.

Маслянисті парфуми – арабські парфуми, які за якістю можна порівняти з європейськими парфумами. Серед них можуть бути аналоги відомих ароматів, і власні неповторні ароматні композиції. Якість цього сувеніра залежить від його ціни. При нанесенні парфумів потрібно проявити обережність і наносити їх тільки на шкіру, оскільки на одязі можуть залишатися маслянисті плями.

Пісок із семи еміратів – унікальний сувенір з ОАЕ. Є прозорим флаконом, який наповнений піском кожного з семи еміратів. Завдяки тому, що пісок у різних частинах країни відрізняється за кольором, в результаті виходить гарний сувенір із вигадливими візерунками.

Східні солодощі – в Еміратах, звичайно, не називаються. Щербет, рахат-лукум, халва та нуга тут називаються іранськими солодощами. Купити їх можна у спеціалізованих магазинах по всій країні, попередньо спробувавши.

Фініки – в Еміратах продаються у найрізноманітніших варіантах. Можна придбати свіжі фініки або фініки в меді, фініки в шоколадній глазурі або фініки з мигдальним начинкою, сік, сироп або варення з фініків. Словом, різновидів дуже багато, і кожен зможе вибрати щось на свій смак.

Спеції – сувенір, який буде не лише приємним, а й корисним. В ОАЕ є цілі ринки спецій, на яких можна купити ароматні прянощі та суміші трав з усього світу, при цьому побувавши в атомосфері справжнього східного ринку з його багатовіковими традиціями.

Тютюн та кальян – товари для куріння продаються в ОАЕ у дуже широкому асортименті. Глиняні трубки, кальяни або «шиша», як їх називають араби, безліч різних сортів тютюну – все це продається практично повсюдно.

Антикварна зброя – сувеніри, які оцінять швидше за чоловіка. Кінжал хаджар із срібною або посрібленою рукояткою, шабля сейф арабі зігнутої форми, старовинна рушниця або приладдя для соколиного полювання – все це можна купити у спеціалізованих магазинах або у великих торгових центрах. Є також копії зброї під старовину, зброю з дорогоцінним камінням або китайські імітації, які стоять відповідно.

Золото та прикраси – ті товари, в яких араби розуміються. До того ж, вартість золотих виробів в ОАЕ може приємно здивувати. Багато туристів, вирушаючи в тури до ОАЕ , обов'язково вирушають на золоті ринки, якщо не за покупками, то за враженнями. Крім золотих прикрас, в Еміратах можна також купити перли, ювелірні вироби з дорогоцінним камінням, срібні скриньки або прикраси бедуїнів, золоті зливки та багато іншого.

Місцевий одяг – ще один сувенір із неповторним колоритом. Чоловічі сукні-кондури не відрізняються різноманітністю, змінюється лише форма ворортничка. А ось чорна абайя – чудовий варіант для тих, хто не знає, що купити в ОАЕ для жінок. Абайї можуть бути дуже красиво розшиті, прикрашені камінням чи іншими традиційними елементами. Крім цього, вхід до деяких найзнаменитіших мечетей неможливий без абайї, тому вона може виконати і практичну функцію.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!