travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Які хвороби лікує клімат Єгипту. Відпочинок з користю для здоров'я

З'їздити до Єгипту на тиждень-другий туристи з усього світу люблять не лише через вигідні умови, але й завдяки чудовому самопочуттю, яке встановлюється після відпочинку. Але мало відомо лікарям: клімат Єгипту здатний лікувати багато хвороб. За своїми природними умовами Єгипет - неповторне місце.

Дуже низька вологість: повітря в Єгипті в 2 рази суші, ніж у Криму. Це сприяє інтенсивному потовиділенню, а значить – очищенню та детоксикації організму. Низький відсоток вологи у повітрі також благотворно впливає на стан шкіри, допомагає гоїтися подразненням, зменшує запалення у суглобах та чудово діє на дихальну систему.

Читайте також: Клімат Єгипту: обираємо курорти за сезонами

Активне сонце: сонячне випромінювання вільно проходить через чисте повітря і відбивається від поверхні моря і пісків. Велика кількість сонячного ультрафіолету – це чудовий засіб при захворюваннях шкіри та суглобів.

Мінеральний склад моря, повітря та пісків: Червоне море - унікальне за своїми властивостями. Його води дуже чисті, бо сюди не впадає жодна річка. Завдяки кораловим рифам та природним особливостям вода має особливий мінеральний склад. Повітря над поверхнею води також насичене мінеральними випарами. Цілющі властивості мають піски та глини пустелі. Глинолечение стало широко відомим із культури Стародавнього Єгипту.

Які хвороби лікує клімат Єгипту

Навіть простий пляжний відпочинок та купання в морі здатні значно полегшити стан при багатьох хронічних захворюваннях. Але на курортах Єгипту пропонують і спеціальне лікування: зокрема піщані ванни, лікування травами та глиною, а також купання в гарячих джерелах.

Які хвороби лікує єгипетський клімат

Хвороби шкіри

Клімат при псоріазі та інших хворобах шкіри необхідний сухий, з великою кількістю сонячної радіації. Завдяки високій інтенсивності сонячного випромінювання, солоній воді, насиченій мінералами, та сухому гарячому повітрі, в Єгипті проходить псоріаз, екзема, дерматити та різні висипання. Природні умови сприяють швидкому загоєнню ран, швів та шрамів та мають протизапальну дію. Це – одне з найкращих місць у світі для лікування проблем шкіри. Згідно з дослідженнями, у 85% людей, які страждають на псоріаз, в Єгипті відбувається суттєве поліпшення стану, а у 65% - стійкі зміни.

Хвороби дихальної системи

Ті люди, які страждають на бронхіальну астму, добре знають, як важливо хоча б раз на рік побувати на морі. Клімат при астмі ідеальний такий, як у Єгипті. Сухе повітря пустелі, насичене унікальними мінералами моря, творить чаклунство в лікуванні астми, пневмонії, хронічних бронхітів, гайморитів, синуситів, а також зміцнює імунітет і допомагає від частих застуд. Благотворну дію відпочинку на Червоному морі при астмі відзначають багато хворих.

Захворювання суглобів

Для людей, які страждають на хронічні болі в суглобах, поїздка до Єгипту - це королівський подарунок. 70% хворих відзначають помітне полегшення тривалий час. Крім лікувального пляжного відпочинку, для лікування ревматизмів, артритів та інших хвороб можна використовувати спеціальні піщані ванни, купання у гарячих джерелах, глинолікування. Допомагає відпочинок у Єгипті та при міозитах та невралгіях.

Які хвороби лікує клімат Єгипту

Інші хвороби

Поїздки до Єгипту лікарі рекомендують для багатьох захворювань. Сухе повітря сприяє рясному потовиділенню, виводить шлаки та полегшує стан при хворобах нирок. Купання в Червоному морі, солоність якого значно вища, ніж Чорного, зменшує набряки і сприяє виведенню рідини з організму. Це покращує самопочуття при хворобах серцево-судинної системи та нирок, цукровому діабеті. Плавання в такій воді є незамінним при лікуванні опорно-рухового апарату. Прекрасно діє єгипетський клімат і жіноче здоров'я, допомагаючи при хронічних запаленнях та інших захворюваннях репродуктивної системи.

Читайте також: Куди поїхати відпочивати навесні?

Відпочинок в Єгипті чудово відновлює сили та нервову систему, допомагає в лікуванні хронічної втоми, дратівливості, безсоння, неврозів та надає загальнозміцнюючу дію на організм. Така дія досягається, зокрема, через підвищений вміст у повітрі брому та інших речовин.

Лікувальні курорти Єгипту

Сіва та Асуан

Якщо судити з малюнків у храмі Ком Омбо, лікуватися сюди приїжджали з часів фараонів. У Сіві та Асуані можна пройти курс псаммотерапії – пісочних ванн. Лікування піском - стародавній метод, який використовується сьогодні навіть у престижних спа-салонах та спеціалізованих медичних центрах по всьому світу. У Єгипті протягом 3-5 днів хворого закопують у гарячий пісок. Процедура триває 10-15 хвилин, після чого пацієнт відвідує сауну по-єгипетськи в наметі посеред пустелі. Протягом курсу необхідно берегтися від прохолоди, дозволяється приймати лише гарячу їжу та пиття. Пісочні ванни зменшують біль, знижують навантаження на нирки, розслаблюють та зігрівають, лікують захворювання суглобів, шкіри, нирок, репродуктивної системи, наслідки поліомієліту та інші хвороби. Псаммотерапія може бути використана навіть у тих випадках, коли грязьові ванни та інші методи протипоказані.

Які хвороби лікує клімат Єгипту

Синайський півострів

Недалеко від Шарм-ель-Шейха знаходяться гарячі джерела - Фараонові купальні та лазні Мойсея. Ці 12 чудодійних сірчаних джерел згадуються навіть у Старому Завіті. Сучасні Мойсеєві ванни – Уюн Мусса, обладнані з усіма зручностями: вода подається у комфортні басейни вже прохолодною – 26-28 градусів.

Фараонові купальні знаходяться в містечку Рас Судр і мають температуру набагато вищу – до 72 градусів. Сірчані джерела, поряд з іншими захворюваннями, лікують ревматизм та псоріаз.

Які хвороби лікує клімат Єгипту

Сафага та Марса-Алам

З усіх популярних курортів, Сафага та Марса-Алам мають найкращі властивості для допомоги людям з респіраторними, шкірними та ревматоїдними захворюваннями. Тут особливо активне сонце, а Сафага, на відміну Хургади, захищена від вітрів горами. Ці курорти Червоного моря корисні при артриті, астмі та інших хворобах.

Відпочинок у цілющому кліматі має значення і здорових людей. Він зміцнює імунну систему та допомагає чинити опір інфекціям, нормалізує психічний стан, покращує дихання та зміцнює серцево-судинну систему. Поїздка до Єгипту виявляється вигідним вкладенням коштів. Всього один-два тижні відпочинку здатні відновити здоров'я та подарувати чудове самопочуття на цілий рік.

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Жанар 23.05.2019

У меня ревматизм как можно к попасть и по цене сколько стоит