travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Єгипет чи ОАЕ

Якщо ви хочете визначитися, куди все ж таки їхати до Єгипту або ОАЕ, багато стане зрозуміліше з цієї статті.

Щоб вирішити собі який відпочинок вибрати, варто визначитися з бюджетом.

Бюджет

Середньостатистичний готель в ОАЕ обійдеться дорожче, ніж «зірковий» у Єгипті, це факт. Більше того, деякі готелі в ОАЕ зберігають за собою право брати депозит, причому неважливо, де буде готель – у Дубаї чи курортному Фуджейрі. Це робиться з метою полегшення розрахунків за додаткові послуги (коктейлі, обіди, SPA-послуги) на території готелю. Депозити приймаються у готівковій чи безготівковій формі, причому сума на пластиковій картці власника заморожується.

Порядки у країні

Єгипет як країна відкрита для туристів раніше, ніж ОАЕ. Тому тут більш поблажливо дивляться на туристів та їх європейські вдачі. В Еміратах це може бути проблематичне, під час відпочинку бажано дотримуватися певних правил, які встановлені в мусульманському суспільстві. У деяких регіонах, наприклад Фуджейра, їх дотриманням стежать особливо суворо. Наприклад, треба знати, що в ОАЕ заборонено куріння у громадських місцях. Діють обмеження спиртних напоїв.

Відпочинок та визначні пам'ятки

Не варто думати, що ОАЕ – це країна пустель та хмарочосів. У цьому царстві пляжний відпочинок доповнений незвичайними інженерними спорудами разючих масштабів та краси. Але при цьому Єгипет – країна фараонів, з якою ми знайомі ще з дитинства. Земля сонця, наповнена африканським духом, земля чарівних пейзажів пустелі, чудової краси підводного світу. Тут розташовується величезна кількість історичних пам'яток, що високо цінуються у всьому світі.

Віза

Щодо візи, то Єгипет більш виграшний варіант, тому що віза оформляється в аеропорту відразу після прибуття і коштує 30 $. Для відпочинку в ОАЕ запит на візу подається до посольства (не в Києві, а в ОАЕ) лише після підтвердження готелю. З моменту підтвердження готелю та оплати туру (отримання гарантії оплати) визначається, яка віза буде – "термінова" чи ні. Для відкриття звичайної візи за 50$ необхідно 3 повні робочі дні, виключаючи: день надходження заявки; вихідні в ОАЕ (п'ятниця та субота); неділя (вихідний в Україні). Для відкриття термінової візи (вартість 80 $) необхідний мінімум 1 повний робочий день.

Відпочинок в ОАЕ не випадково визнаний одним із найрозкішніших і найвишуканіших у світі. Саме тут в єдиному світі 7* готелі відпочивають арабські шейхи, в купальнях з чистого золота і басейнах з обробкою з дорогоцінного каміння. Це звучить як казка. Для тих, хто не готовий заплатити за ніч у такій пишності 10000 $, в цей унікальний готель ведуть екскурсії.

Не дивно, що готелі в ОАЕ дорожчі. Тому відпочинок в Єгипті в готелі високої категорії може обійтися вам дещо дешевше, ніж відпочинок в готелі ОАЕ 3* або 4*.

Комментарии

2 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Ева 13.01.2012

Вы считаете в Египте нет на что посмотреть и что сфоткать?? я была в египте несколько раз и еще и половины не пересмотрела из того, что хотелось бы. Как говорит муж, мы не на столько богаты что бы ездить в одну и ту же страну дважды, но вот в Египте я бы еще вернулась

Мармеладка 12.01.2012

А мне ОАЕ больше нравятся, арабы столько настроили за нефтяные деньги, что только успеваешь фотографировать.