travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Як вибрати кальян у Єгипті?

кальян у Єгипті

Для Єгипту кальян – це більше, ніж просто курильне пристосування, він є якимось витвором мистецтва, і навіть частиною традицій цієї країни. Зауважимо, що саме кальяни з Єгипту мають особливий попит, їх вважають відносно недорогими та практичними.
Кальян у Єгипті – це справжній класичний кальян. Його тут ще називають "шиша".

Важливі моменти при виборі «шиші»:

✔ Вибирайте кальян із великим клапаном

✔ Важливо звернути увагу на щільність та герметичність всіх з'єднань. Це легко перевірити зібравши кальян і подувши в нього.

✔ Хороший кальян має шахту, що розбирається (частина кальяну, що з'єднує ємність для води зі шлангом, по якому йде дим) середньої висоти, в районі 75-80см, і щільно прилеглі до неї шланг і колбу.

✔ Шланг повинен бути шкіряним, з насадкою, що приєднується. Шланг має бути зроблений з верблюжої шкіри, оскільки пластикові швидко рвуться.

І, звичайно ж, вся ця конструкція має Вам подобається! Тоді кальян прослужить вам дуже довго, радіючи погляду, нагадуючи про поїздку і даруючи прекрасні, затишні вечори!


Читайте також: Шопінг у Єгипті

Комментарии

4 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Толя 27.01.2012

Не повезло. А я хотел крутой кальян, для чего сам не знал, потому как курением ни в каком виде не увлекаюсь. Стоит пылью припадает,но зато самый крутой с 3 мундштуками и всякой добавочной мелочью. а так ничего красиво)))

Mari 13.01.2012

Я как не особая любительница кальянов не покупала его в Египте. Друзья тащились с ним, в итоге в багаже он "каким то образом" треснул и зачем спрашивается это все было?

Galya 13.01.2012

У меня кальян стоит как сувенир, красивый такой именно по египетским правилам расписанный, с иероглифами. Вещь очень красивая, в интерьер вписалась и напоминает об отдыхе, а значит и функцию свою выполняет)))

Вадик 11.01.2012

Проще купить в Киеве