travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Бедуїни - кочовий народ Єгипту

Бедуїни Єгипту

Поглянути на єгипетську дивину, селища, де живуть бедуїни - унікальний народ, який заслуговує на окрему увагу, з нетерпінням чекає кожен турист у Єгипті. Неважливо де ви відпочиваєте в Єгипті - в готелях Хургади або Шарм-ель-Шейха - поїздка в гості до бедуїнів коштує того, щоб поринути в цей давній світ, сповнений арабської мудрістю та загадковістю.

Вирушаючи в справжнє арабське селище на "чаювання" у бедуїнів , ви здивуєтеся, наскільки це привітний і доброзичливий народ. Незважаючи на те, що бедуїни всіляко уникають цивілізації та контактів із людьми, гостей вони зустрічають дуже привітно. Вам тут же запропонують покататися на верблюді , а власник супроводжуватиме вас і стежитиме, щоб для вас це було комфортно та безпечно.

Верблюди дають їм майже все потрібне для життя. Їхнє молоко і м'ясо йдуть у їжу, з вовни виготовляють тканини і мотузки, зі шкір - шкіру для бурдюків та іншого начиння, гній йде на паливо, і навіть сеча при нестачі води використовується для вмивання. Верблюд найкращий в умовах пустелі транспортний засіб.

Цікаво те, що знайти місце, де можна копати колодязь, допомагають верблюди. Відомо, що верблюди можуть жити без води 8-10 днів. Кочівники спостерігають за верблюдом, який довго не пив, приблизно за 10 днів він лягає на місце, де під землею є вода і лежить без руху. Бедуїни відзначають значками це місце. Тут вони копатимуть цю криницю.

Кожне плем'я бедуїнів має свій цвинтар для верблюдів, коли вмирає верблюд, бедуїни ховають його на цьому цвинтарі.

Крім катання на верблюді, в бедуїнському селищі на вас чекає ще більш самобутнє явище – вечеря з великою бедуїнською родиною . Ця вечеря запам'ятатися вам надовго, адже це не просто трапеза з бедуїнами, а й рідкісна можливість скуштувати чудові традиційні страви за рецептами, які передаються з покоління до покоління.

Бедуїни ЄгиптуБедуїни Єгипту

Кумедна реакція бедуїнів на вітання туристів арабською. Зазвичай, гіди та екскурсоводи попереджають, що вітатися і дякувати господарям арабською вважається хорошим тоном, і завчають 1-2 фрази. За це вам віддадуть неймовірні похвали.

Атмосфера вечері просто неба біля потріскуючого вогнища, доповнять національні танці та пісні Єгипту. Ці яскраві шоу влаштовуються спеціально для туристів.

Багато туристів побачивши первісність єгипетських бедуїнів, сумніваються, що бедуїни – це не театралізоване шоу, а справжнє населення Єгипту. Не сумнівайтеся, це не атракціон, а справжні кочівники, які вважають своїм будинком безмежну пустелю.


Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!