travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Християнські святині Єгипту

Історія Єгипту представляється нам як історія давньоєгипетської цивілізації, яка подарувала людству піраміди, скульптури та храми, а також висічені на камені ієрогліфи, завдяки яким ми дізналися про правління династій фараонів та життя простих людей Стародавнього Єгипту. Здається, що серед цих загадкових фресок і статуй стародавніх богів немає християнським цінностям. Але є й інший Єгипет – повний християнських святинь, значимі будь-якого християнина, джерело паломництв. Саме з Єгипту почався похід євреїв під проводом пророка Мойсея у пошуках Землі обітованої. Саме тут, на горі Синай, Господь дарував людям через пророка Мойсея скрижаль із десятьма заповідями.

Монастир святої Катерини

Біля підніжжя Синай розташований монастир св. Катерини, побудований понад півтори тисячі років тому. Протягом усіх цих століть монастир безперервно діяв, на діяльності монастиря не позначилися ні арабські, ні турецькі війни та набіги. Хоча, в період арабського завоювання та повної ісламізації Єгипту, кількість ченців у монастирі сильно скоротилася, а у дворі монастиря було збудовано мечеть. Читати докладніше

Гора Сінай

Гора Сінай або гора Мойсея вважається святою у християн, мусульман та юдеїв. Легендарна гора, де за переказом Господь дав Мойсею священні скрижалі, зберігає в собі так само звільнення і очищення від гріхів. Вважається, що ті, хто самостійно підніметься на гору, щоб зустріти схід сонця, будуть прощені. Крім релігійної цінності, тут ще й схід надзвичайно гарний, і навіть ті, хто не вірить у Бога, піднімаються сюди, щоб насолодитися цим видовищем.

Монастир Святого Антонія

Монастир Святого Антонія знаходиться біля підніжжя гори Аль-Кальзам. Він був заснований у 356 р. н. е. І є найстарішим діючим монастирем у світі. Сьогодні він є цілим комплексом церков і соборів, що складається з п'яти церков, найвідоміша з яких – Святого Антонія.
Багата територія церковної парафії також включає млин, пекарню і сади. Церква вважається абсолютно автономною. За два кілометри від монастиря на висоті 680 м над рівнем моря – печера Св. Антонія.

Паломницькі тури до Єгипту - це можливість подорожі по пустелях, піти слідами перших пророків і поринути у світ недоторканних цінностей християнства.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!