travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Аквапарки Туреччини

Туреччина завжди користувалася популярністю у відпочиваючих з дітьми, оскільки славиться вона своїми золотистими пляжами, найсмачнішою кухнею, чудовою анімацією та безперечно кількістю аквапарків.

Акваленд і Дедеман в Анталії, Акваволд у Кемері та Water Planet в Інжекумі, аквапарк Атлантіс у Мармарисі, Адаленд та Аквафентезі в Кушадасах пропонують поринути у світ безмежних веселощів та радості. Розглянемо докладніше кожен із них.

Аквапарк Акваленд - найбільший водно-розважальний комплекс Туреччини. Його площа займає 65 000 кв. та може одночасно приймати 6 тис. відвідувачів. Тут Ви зможете не тільки побавитись на чудових водних гірках та розвагах, але й відвідати найбільший дельфінарій у Туреччині. Вас і Ваших дітей радуватимуть неймовірні уявлення, які підготували спеціально для Вас команда найрозумніших дельфінів та їхній друг душка, тюлень. Відпочиваючим в аквапарку надається можливість поплавати з дельфінами, сфотографуватися, а також придбати картини, художниками яких є тварини.

Порадує Вас найстаріший та найпопулярніший аквапарк у Туреччині, Дедеман в Анталії. Тут надано: безліч басейнів, різної глибини, як для дітей різного віку, так і для дорослих, а також басейн зі штучними хвилями; чисельні гірки, різних складностей та висотою спуску; штучні озера з різною глибиною, з островами чи містками. Загалом 35 000 кв. веселощів та незабутніх вражень. Аквапарк Дедеман в літній період працює з 9.00 до 18.00, а вартість вхідного квитка становить до 25 $ на цілий день.

За 40 км. від Анталії, в райському містечку Кемер розташувався Аквапарк Акваволд (Aquaworld Kemer) . Аквапарк бездоганно підійде для прихильників екстриму та гострих відчуттів. Ви маєте випробувати себе на спусках в Акваволді по 50-метрових гірках «Kamikaze» і «Freefall» («Вільне падіння»), а також 52-метровий спуск «Twister» («Смерч»). Найнеймовірніші враження Ви отримаєте від спуску по закритій 92-метровій гірці Black Hole (Чорна діра).

Аквафентезі у Кушадасах – казковий аквапарк для дітей та дорослих. Тут Ви зможете поринути у світ незабутніх пригод завдяки дивним атракціонам в Аквафентезі: величезний притаський корабель, який відповідає розмірам справжнього корабля, великий восьминіг, жаби та черепашка, крокодил, водоспади, пальми та водні гриби.

У курортному селищі Інджекум, неподалік Аланії знаходиться аквапарк Ватер Планет . Тут ви можете провести незабутній день: купляться в басейнах зі штучною хвилею, пострибати з «Тарзанки», зайнятися рафтингом на штучних річках, покататися на численних гірках, яких в аквапарку налічується 24, різних розмірів і форм. Підкріпитися після таких цікавих розваг можна в ресторанах і барах аквапарку Ватер Планет.

Унікальний аквапарк Atlantis був побудований згідно з американським проектом з непростими заплутаними гірками, які припадуть до душі як дорослим, так і дітям. З усієї головоломки різних гір у Atlantis найбільш популярні це: вільне падіння, найкрутіший зі спусків, дозволяє відчути відчуття парашутиста у затяжному стрибку; бризки - звивиста підступна гірка, спуск по якій нагадує проходження річкових порогів на каяку; камікадзе - незвичайно швидкий, майже миттєвий спуск переривається кількома горизонтальними коридорами, і у людини, що летить по ній, постійно виникає відчуття, що він ось-ось зійде з заданої орбіти.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!