travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Куди краще поїхати до Туреччини чи Єгипту?

Досить часто ми ставимо собі питання, куди краще поїхати до Туреччини чи Єгипту? Ставить ми його з метою кращого відпочинку, тому що на перший погляд це країни чимось схожі між собою. У цій статті ми вам дозволимо детальніше розібратися з кожною країною окремо та зробити свій остаточний вибір.

Про дорогу

Якщо говорити про дорогу до Туреччини або Єгипту, то час польоту до Туреччини становить приблизно 2 години, а до Єгипту близько 4. Різні рейси є в обидва напрямки, цей критерій навряд чи допоможе вам зробити свій вибір на користь якоїсь із цих країн.

Про готелі

Якщо взяти готелі Туреччини та Єгипту та порівняти їх за якістю обслуговування, інфраструктурою, станом номерів, якістю харчування, то і це порівняння нам не дасть конкретної переваги. Обидві країни мають свої гарні готелі, так що й у Туреччині та Єгипті кожні собі знайде готель до душі.

Про пляжі

А от якщо казати про пляжі, то тут різницю ми знайти зможемо. У Єгипті пляжі скажемо так специфічні, і сказати про те, що вони там піщані складно. Тут переважають пляжні зони коралового типу, що не всім туристів прийнятно. У Туреччині пляжі на будь-який смак, від піщаних до мальовничих скелястих. На якому пляжі відпочивати залежить від місця відпочинку та від вас самих.

Про анімацію та розваги

Що стосується Єгипту щодо анімації та розваг, то це країна кульгає в порівнянні з Туреччиною. У готелях будь-яка анімація залишає бажати кращого, вам нічого не залишиться робити, як розважати себе самого. Навіть якщо взяти територію за межами готелю в Єгипті, в плані розваг вона досить пристойно поступається Туреччині. Саме тому всю молодь тягне до дискотеків, клубів, казино, кафе та барів Туреччини, оскільки їх безліч як у готелі, так і за її межами.

Про відпочинок з дітьми

Як у Єгипті так і в Туреччині місцеві дуже трепетно ставляться до ваших дітей. Однак для відпочинку з дітьми, особливо маленькими, Туреччина буде найкращим варіантом. У черговому порівнянні вона виграє завдяки своєму дитячому харчування, дитячим стільцям, що скрізь стоять, анімації. Якщо говорити про дітей підлітків для них у Туреччині є свої дискотеки, спорт. Щодо Єгипту, то якщо ви хочете розважати свою дитину під час відпочинку самостійно, вам сюди.

Про шопінг

Про це говорити багато й не треба, двох думок тут бути не може, однозначним лідером є Туреччина. На кожному розі безліч крамничок, за якими місцеві жителі запропонують вам одяг та текстильні вироби, ювелірні прикраси та килими, не кажучи вже про всякі приємні дрібниці.

Єгипет не надає величезного вибору покупок, а наголошує на виробах місцевих жителів, які можна привезти як сувеніри.

Про пам'ятки та екскурсії

Єгипет та Туреччина — країни з найбагатшою тисячолітньою історією. У цьому випадку вибір буде складно. У визначні пам'ятки Туреччини входять різні заповідники, красиві парки, унікальні природні утворення і, звичайно ж, античні пам'ятки. У Єгипті ви можете подивитися та дізнатися багато з історії цієї країни. Досі вчені ведуть суперечки про те, що найбільше в Єгипті приваблює туристів. Детальніше які місця ви зможете побачити у Єгипті статті "Що подивитися в Єгипті?".

Про спорт

Активний спосіб життя ведеться як у Єгипті, так і в Туреччині. для остаточного вибору країни грає велику роль який вид спорту вам до душі. Якщо це дайвінг, віндсерфінг чи серфінг, то вам пряма дорога до Єгипту. Багато прекрасних заповідників, коралових рифів, покажуть вам свою красу під час підводного плавання.

Якщо ви захоплюєтеся гольфом, Белек для вас буде ідеальним місцем. Займатися екстремальними видами спорту так само краще в Туреччині через більшу безпеку.

Про лікування

У Єгипті ідеальним для цього є курорт Сафага. Цілющі піски Сафаги були відомі ще нашим далеким предкам. Зараз це курорт, що динамічно розвивається, де будується безліч здравниць. На думку фахівців, найближчим часом Сафага в Єгипті буде не менш популярна, ніж курорти Мертвого моря.

У Туреччині своїми термальними джерелами унікальною природою славиться Памуккале. Неподалік знаходиться найстаріший у світі курорт, куди приїжджали лікуватися багаті люди стародавнього світу. Ультрасучасні готелі Туреччини також славляться СПА - салонами.

Про клімат та погоду

Перевагу цих країн за погодними умовами порівнювати складно, оскільки кожен курорт має найкращий час для відпочинку. Якщо Єгипті цей період припадає з березня по листопад, то Туреччини з травня до жовтня. Говорячи про літні періоди, найкращим варіантом буде Туреччина, тому що в Єгипті температура може досягати 60 градусів, що дуже складно для будь-якого організму.

Якщо ви їдете з метою відвідати пам'ятки, тоді і Туреччину та Єгипет можна відвідати в зимовий період, детальніше про особливості відпочинку в Єгипті взимку.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!