travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Купівля золота та срібла в Єгипті

Купівля золота та срібла в Єгипті

Єгипетське срібло

Якщо говорити про срібло, то його покупка – справа випадку. У всіх магазинах вас переконуватимуть у тому, що срібло італійське та високої якості. Якщо ви в цій справі не знавець, то потрапити у пастку буде не складно. Якщо ви все ж таки зважилися на покупку срібла в Єгипті, то найкраще її буде зробити в ювелірному магазині неподалік готелю Sea Gull на вул.Шератон. Не забудьте торгуватися, і замість передбаченої фінансами однієї покупки, ви зможете зробити дві.

Читайте також: Що привезти з Єгипту

Золото у Єгипті

Золото - покупка дорожча. Нероби тут цілком симпатичні, а якість залишає бажати кращого, але наші співвітчизники зі швидкістю світла скуповують ювелірні прикраси в Єгипті. Золото в Єгипті йде з домішками різних металів, а проба зазвичай 750-а.

Купівля чогось, включаючи золото, в Єгипті річ не проста і водночас цікава. Але щоб вийти переможцем із цієї гри, потрібно знати кілька правил

Правило перше . Побачивши прикрасу, яку вам до душі, насамперед запитуйте ціну. Припустимо, вам відповідають: 200. Але в жодному разі не поспішайте віддавати за покупку вказану суму в доларах, оскільки вона насправді може бути у фунтах. У таких випадках вам ніхто не скаже, що ви зрозуміли ціну не так. Тому, роблячи покупки в Єгипті, потрібно завжди бути напоготові.

Правило друге . Завжди і скрізь просіть знижки, єгиптяни зазвичай підвищують ціну вдвічі, але в цьому випадку не для того, щоб вас обдурити, а для азарту. Вони із задоволенням пограють із вами в цю гру, просто щоб подивитися, хто кого. І часто трапляється, що у туристів вдається виманити достатньо грошей.

Читайте також: Як правильно торгуватися в Єгипті

Читайте більше: І насамкінець, кілька підказок для тих, хто планує купувати прикраси в Єгипті:
- вартість золота у Хургаді приблизно 13 доларів за грам
- за неповноцінний виріб або виріб який важить менше за указний, єгиптяни попросять у вас доларів 8 за грам, тому будьте обережні
- діаманти, сапфіри та смарагди в Єгипті привізні, хоча продавці наполягатимуть на тому, що весь товар – місцевий.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!