(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Східне кохання чи курортний роман із продовженням

Що так тягне наших жінок до чоловіків Сходу? Що чекає жінок на світових курортах і чим так загрожує «східне кохання» за межами рідної держави – про це у нашій статті.

Як тільки «наша» жінка ступає на заморську землю, разом із променями тепло сонця, вона неодмінно відчує на собі погляди східних чоловіків. І подібно до морських хвиль її явно захлисне хвиля чоловічої уваги, і швидше за все і чоловічої нахабності та нав'язливості.

Зазвичай, перебуваючи на курорті, від достатку тепла і сонця, перебуваючи в дурмані від позитивних емоцій, що приносять відпочинок, жінка може піддатися такій палкій чоловічій наполегливості. При цьому пристрасні чоловічі залицяння, які у крові у східних чоловіків, дозволять дівчині почуватися королевою. Вони обіцяють, що готові рознести піраміди в дрібні піщинки, дістати зірки з неба, каміння з дна моря і все до твоїх ніг. Як тут устояти? І жінки, ослаблені постійною увагою та красивими промовами, часто падають в обійми спокусників.

Звичайно, добре, якщо справа закінчується тільки курортним романом, і по приїзду додому, мізки включаються, і дівчина перестає марити своїм незабутнім відпочинком та курортним мачо. Але, іноді, вдома, деякі наші співвітчизниці, все ще живуть тим далеким казковим коханням і своїм мусульманським чоловіком.

А ще, вони забувають, що період гарних залицянь і бурхливих ночей закінчується так само швидко, як і починалося. Часто східне кохання закінчується сльозами, розбитими серцями, а іноді навіть долями. Казковий міраж, розсипається, як картковий будиночок. Він приносить дуже сильну гіркоту, і згодом, уже в себе на батьківщині, дівчина розуміє банальну істину, що після бурхливого курортного роману боляче їй, а не тому, хто залишився у далекій східній країні.

Буває й так, що стосунки продовжують жити, і відбувається довге листування, яке іноді веде до зустрічі на майбутній відпустці. І часто дівчина продовжує мотатися між двома країнами, весь рік збираючи гроші на поїздку та на «презент» коханому чоловікові.

Араби люблять жартувати, що одна туристка поїхала, десять приїхало. Адже сезон продовжується, а місцеві чоловіки вважають, що розвага зі слов'янською жінкою – це джекпот! Адже за їхніми традиціями жінкам вважається ганьбою мати стосунки із чоловіком до весілля. Ось вони і вгамовують свій темперамент на наших туристках.

Одружуються араби через традиції тільки на своїх жінках. Рідко коли випадає випадок, їхньою мовою «нерівного шлюбу», що завжди не схвалюється їхніми законами, батьками та в принципі громадською думкою (яка грає величезну роль). Та й не кожна жінка зможе відповідати поняттям східного чоловіка – вона має бути покірною, носити хіджаб, прийняти віру чоловіка та бути готовою до того, що надалі її місцем буде кухня. Дружина араба, не має права питати свого чоловіка, де і з ким він був, чому затримався, у неї взагалі немає жодних прав.

Все, що здавалося екзотичним та казковим, після шлюбу викликає дике роздратування та огиду. Так, любов здатна штовхати нас на найнеймовірніші вчинки, але чи варте це кохання нашої свободи? Подивившись на всі умови тверезо, ви, сподіваємося, зробите правильний вибір.

Комментарии

9 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

0673223490 08.03.2018

Как по мне восточные мужчины лучше наших мужчин как в сексе так и в отношении

Сладкая 28.05.2017

Соната, захотелось Вам рассказать что же это такое - восточная страсть. :)
Это что-то нереальное!!! Мой парень афганец. Это ооочень горячая кровь! Это ооочень горячий секс! Это прекрасные ухаживания, когда я реально почувствовала себя принцессой. :) Это постоянное внимание и уважение. Если Ваш афганец влюблён в Вас и всё взаимно, Вы попадаете в сказку. :) Секс с моим любимым горячим бородачом дикий, необузданный, бешеный - это просто взрыв мозга!!! Если Вы любите что бы мужчина ДОМИНИРОВАЛ - выбирайте ГОРЯЧИХ мужчин. :) После ТАКОГО МУЖЧИНЫ вряд ли захочется когда либо быть с не темпераментным славянином.
P.S. Он называет меня "Сладкая моя" :)
И как тут не быть сладенькой...)

Соната 16.01.2015

Забавно всё-таки. Сколько сайтов - столько "правд".в этой статье -однозначно "женщина - раба мужчины", "должна принять ислам", "не имеет права ни о чем спрашивать" и вообще сидеть и не рыпаться. На других сайтах - ничего подобного. жена и голос на мужа повышать может (разумеется, не на людях), и ислам принимать не обязательно и восточный мужчина любимую на руках носит, а жениться даже дважды не всем по карману. Голова кругом от столь противоречивой информации. Между нами, девочками говоря, хотелось бы мне узнать, что же это такое - восточная страсть... но увы, поздно. Я давно замужем.

Наташа 30.01.2012

Я свидетель замечательного брака словянской женщины и дагестанца. Его семья тоже была против, и первое время не признавали и не общались, но потом, когда родился сын как то успокоились, либо просто люди с более современными нравами и смирились. Конечно, бывает по разному.

Александра 26.01.2012

У меня муж армянин! Он просто удивительный человек. Это мой 2-й брак, но он никогда да же намёка не давал что что-то его не устраивает, хотя его родители категорически против. Он общается только с мамой (сначала нам пришлось сбежать), а мои родители его любят и говорят что главное- это чтобы человек был хороший! Я то же боялась что обманет, но сердце растаяло...

Тая 10.01.2012

да уж. под одну гребенку всех грести - неразумно. в каждой нации есть люди прекрасные и замечательные. не обходится и без позорящих как свою нацию, так и все человечество в целом, индивидов. как ни крути, в мире вообще больше плохих, чем хороших.
Хотя я для себя считаю все же что есть и наши парни хорошие и внимательные.

Саид 10.01.2012

Милые девушки, из-за ваших негативных опытов общения и т.п. с мужчинами Азии и Кавказа НЕ НАДО ОБОБЩАТЬ, то что было с вами, это сугубо индивидуальные случаи, НЕ ВСЕ такие, как вы описываете! Надеюсь вы примите это во внимание!

Tanushka 10.01.2012

Большая разница! Для того, чтобы в будущих отношениях не возникало недоразумений, люди должны быть воспитаны в приблизительно одинаковой среде и в одинаковых традициях. Ни для кого не секрет, чем в настоящее время заканчивается подавляющее большинство браков наших девушек с восточными мужчинами. Здесь он - романтичный, нежный и заботливый, а там девушка оказывается очередной по счету женой в гареме, собственностью мужа и вообще бессловестной вещью.
Лично я не смогла бы вступить в брак с мужчиной другой национальности (о мужчине другой расы я даже не говорю).

kirim 10.01.2012

Тема вобще бредовая, какая разница - воcтчный - западный, чёрный - белый и т.д.? Главное что бы человек был хороший и люди подходили друг другу. А все эти разговоры про разность просто глупости. Бывает с человеком своей национальности нихрена общий язык нельзя найти.