travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Пляжі у Єгипті

Досвідчені туристи погодяться, що Єгипетські пляжі – найкращі місця для відпочинку. Саме Єгипет може похвалитися великою різноманітністю курортних узбереж, тому що тут є і піщані та коралові пляжі. Піщаний пляж - це тільки те узбережжя, в якому переважають піщані породи, причому як на береговій лінії, так і прибережній зоні. Коралові пляжі Єгипту барвистіші, але при цьому змушують одягнути спеціальне взуття для купання - гумові капці, щоб не поранитися, наступивши у воді на рифи. При цьому незалежно від вибору «покриття» єгипетські пляжі – одні з найкомфортніших і найпривабливіших у всьому світі.

Отже, огляд найкращих пляжів Єгипту.

Пляжі Хургади. Пляжі у Хургаді по праву називають пляжним раєм. Вони дозволяють насолоджуватися відпочинком цілий рік! Це саме той відпочинок, який ви можете собі уявити після перегляду реклами чергового шоколадного батончика – білі піщані пляжі та блакитна гладь води. Температура води тут коливається в середньому від 20-23 ° С в самому холодному місяці лютому і в спекотному серпні прогрівається до 28 ° С. Пологий піщаний берег з дрібним піском – це причина, через яку цей курорт чудово підійде для відпочинку з дітьми.

Пляжі Шарм-ель-Шейха. Тут пляжі та морське дно – справжня скарбниця незліченних морських багатств, це справжнє національне надбання давньої країни фараонів. Коралове дно тут рясніє всілякими видами рифів, що змінюють свої кольори і переливаються мільйонами відтінків. Ідеальні пляжі із винятковим сервісом подарують «царський відпочинок». Але Шарм ель Шейх не тільки славиться кораловими пляжами, а ще й чистими піщаними, з рівним дном та прозорою водою. Середня температура води тут дещо вища, ніж у Хургаді +24°С. Цей курорт вважається найреспектабельнішим і найпрестижнішим у Єгипті, і ви відразу відчуєте чому.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!