(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Типи харчування в готелях Єгипту

Типи харчування в готелях Єгипту

ОВ (only bed), Ep (ні) – харчування відсутнє, тільки розміщення. Як правило, такий тип проживання є в готелях низької категорії – одна, дві "зірки".

Харчування меню - вибір страв по меню.

"A-la carte" - вибір страв по меню, кожна страва вказана з ціною.

BB (bed & breakfast) - у вартість проживання в готелі лише сніданок. Як правило, це шведський стіл. Додаткове харчування здійснюється за окрему плату у ресторанах на території готелю.

HB (half board) - у вартість розміщення в готелі входить сніданок та вечеря у вигляді шведського столу. На сніданок, ви можете безкоштовно випити чай, каву, сік, воду. На вечерю напої – за додаткову плату, зокрема алкогольні.

HB+ (half board +, extended half board) - напівпансіон + . Відрізняється від попереднього варіанта безкоштовним доступом до алкогольних та безалкогольних напоїв місцевого виробництва протягом усього дня.

FB (full board) – повний пансіон – у вартість проживання в готелі входять сніданок, обід та вечеря – шведський стіл.

FB+, ExtFB (full board+, extended half board) - покращений повний пансіон - сніданок, обід та вечеря-шведський стіл. Безкоштовно - напої (у ряді готелів пиво та вино) під час їди.

Mini all inclusive – повний пансіон. Безкоштовно – напої місцевого виробництва. Напої доступні не тільки під час їжі, а й в інший час, правда, в обмеженій кількості.

ALL, Al (all inclusive) – включені сніданок, обід та вечеря. Безкоштовно протягом усього дня – напої місцевого виробництва (алкогольні та безалкогольні), кількість не обмежена. Також між основними прийомами їжі можна підкріпитися в барах на території готелю. Один раз на тиждень проживання в готелі ви можете безкоштовно відвідати ресторан "A-la carte". Для цього потрібна попередня резервація.

HсAL (hign class all inclusive) - абсолютно вся їжа та напої входять у вартість проживання. Сервіс у магазинах, переговори по телефону, послуги лікаря, перукарні, розваги на пляжі та дайвінг – за окрему плату.

UAL, UAI (ultra aIl inclusive) - ультра все включено. Для відпочиваючих доступні сніданок, другий сніданок, обід, післяобідній полудень та вечеря. Відпочиваючим пропонується шведський стіл із великим вибором страв. Також вам запропонують величезний вибір солодощів, фруктів, свіжих соків, а також агкогольні напої місцевого та імпортного виробництва. Додатково відпочиваючі можуть відвідувати ресторани із кухнею різних народів світу.

Різні готелі пропонують свої назви ultra aIl inclusive, все залежить від фантазії готелю: Elegance all inc, VIP all inc, Super all inc, De luxe all inc, VC all inc, Superior all inc, MEGA all inc, Superior all inc VIP Service, Royal Class all inc, Ultra de luxe all inc, Extended all inc, Exellent all inc, Max all inc, Imperial all inc.

Continental Breakfast , Континентальний сніданок - полегшений сніданок. Складається з кави, чаю, соку, булочки, круасану, олії, меду та джему.

Англійський сніданок – більш щільний сніданок. Як правило, включає напої - чай, каву, соки та яєчню, тости, булочки, олію та джем.

Американський сніданок - схожий на континентальний сніданок, додатково включає м'ясні та сирні нарізки та гарячі страви.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!