(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Відпочинок з дітьми у Єгипті

Відпочинок в Єгипті з дітьми дуже популярний, тому що всі готелі створюють умови проживання з дітьми. Для дітей відпочинок у Єгипті – справжня казка. І для батьків теж – більшість курортів країни надають величезні знижки або безкоштовно розміщують дітей навіть старшого віку.

Готелі мають у своєму арсеналі і безліч розважальних програм для дітей та дорослих – це анімаційні програми, а також дитячі ігрові під наглядом няні, дитячі майданчики та басейни з підігрівом для дітей.

Майже всі готелі надають відпочиваючим в номер дитячі ліжечка та стільці для годування в ресторані.

Більше того, готелі надають дитяче харчування – спеціальне дитяче меню, яке дозволить турботливим мамам не перейматися тим, що дитина харчується правильно.

Якщо говорити про відпочинок з дітьми на морі, буде не зайвим відзначити, що той, хто обирає сімейний відпочинок з дітьми, завжди цікавиться тим, які пляжі в Єгипті. Тому що для відпочинку з дітьми пляжі повинні бути неодмінно тихі та небагатолюдні з пологим рівним дном та прозорою чистою водою. Такі пляжі знаходяться у Хургаді.

Також тут ніколи не буває небезпечних хвиль, купання завжди буде комфортним та залишить лише приємні враження.

Пляжі Шарм Ель Шейха теж часто обирають для відпочинку з дітьми, але частіше він буде зручний для відпочинку з дітьми шкільного віку, тому що тут пляжі та морське дно не піщані, а з безліччю коралів.

Найбільш популярні готелі для відпочинку з маленькими дітьми – це Санрайз Холідейс 5*, Мамлук 5*, Санрайз Гарден Біч, мережа Альбатросов, Дана Біч, Арабія Азур у Хургаді, Солімари та Іберотелі у Макаді, Жасмін у Шарм Ель Шейху та багато інших.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!