travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Макаді Бей

В оточенні цього курорту не можна побачити великих міст, почути галасливі вулиці. Шикарні готелі, де знаходяться ресторани та бари, дискотеки - це те, чого в Макаді Бей достатньо. Кожен з готелів має свої піщані пляжі, єдиний недолік – наявність черепашок у піску. Температура води в Макаді Бей не опускається нижче 20 градусів навіть узимку, тому купатися можна цілий рік.

Макаді БейМакаді Бей

Любителям активного виду відпочинку нудьгувати на цьому курорті не доведеться. Місця для дайвінгу тут незвичайної краси, і для новачків, і для досвідчених дайверів. Одна з бухт розташована навпроти пляжу, вона ідеально підійде для новачків, оскільки течії в цих місцях слабкі і занурення не перевищує 20 метрів. У цих місцях можна побачити макрель, барракуд, сірі рифові акули. Досвідчених дайверів приваблює острів Абу Начіш , що оточує його рифом завдовжки 1 км. Тут можна зустріти макрель, барракуд, кальмарів, скатів, акул, мурен, груперів і черепах.

Макаді Бей дозволяє відпочивати зі своїми чадами, пісок у морі настільки чистий, що діти можуть грати і плавати на мілководді не побоюючись поранитися про корали. Макаді Бей - це невелике містечко, що складалося з готелів, для любителів тихого та спокійного відпочинку, далеко від мегаполісу. Якщо такий вид відпочинку вам до вподоби, цей курорт саме для вас.

Топ 10 кращих готелів Макаді Бей:

1. SOL Y MAR CLUB MAKADI 4*
2. SERENITY FUN CITY 5*
3. STELLA MAKADI RESORT & SPA 5*
4. IBEROTEL MAKADI BEACH 5*
5. MAKADI PALACE 5*
6. THE GRAND MAKADI 5*
7. SENSIMAR MAKADI 4*
8. IBEROTEL MAKADI SARAYA RESORT 5*
9. SUNRISE SELECT ROYAL MAKADI RESORT 5*
10. SOL Y MAR MAKADI SUN 4*


Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!