travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Сафага

Сафага - це один із найвідоміших курортів Єгипту . Знаменитий він своєю зцілюючою силою природи. Розташовується Сафага на берегах Червоного моря, за 60 км від Хургади . Ідеально підходить курорт до спокійного сімейного відпочинку, якщо вас цікавить веселощі, його ви зможете знайти в Хургаді. Сафага - це цілорічний відпочинок, з гарною природою та чудовими готелями.

СафагаСафага

Лікувальні властивості курорту відкрилися випадково. На початку 90-х відпочивала група з Німеччини, яка була хвора на псоріаз і артрит. До кінця відпочинку ці люди відчули себе значно краще і розповіли про це єгиптянам. Тоді і почалося обстеження цього курорту, і з'ясувалося, що це гори сприяють лікувальному повітрі. Якщо в Хургаді ми можемо милуватися красою гір здалеку, то на Сафазі вони розташовані практично на березі моря, захищаючи курорт від піщаних бур та сильного вітру. Екологічно чистий пісок сприяє лікуванню шкірних захворювань, а для дихальних шляхів вам корисний вітер, який пропускає більше ультрафіолетових променів.

Незабаром, за даними фахівців, цей курорт стане нарівні з лікувальними властивостями Мертвого моря , може навіть і випередить його. Якщо ви хочете провести чудовий сімейний відпочинок та підкоригувати своє здоров'я, Сафага буде для вас ідеальним варіантом.

Топ 10 найкращих готелів Сафага (за відгуками туристів):

1. Safaga Paradise 3*
2. Marina Safaga 3*
3. Sol Y Mar Safaga Paradise 4*
4. Holiday Inn Safaga 4*
5. Menaville Safaga 4*
6. Amira Hotel 3*
7. Lotus Bay Safaga 4*
8. Shams Safaga 4*
9. Nefertari Safaga 3*
10. Yara Beach Club Hotel 3*

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!