travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Типи номерів у готелях Єгипту

Standard room (стандартний номер).

Найпоширеніший тип номерів єгипетських готелях. Відмінності полягають у тому, скільки людей проживатиме в номері. Залежно від цього розрізняють такі види поселення у стандартних номерах:

Single – номер призначений для проживання однієї особи. Як правило, вартість такого номера для одиничного проживання дорожча на 30-60% порівняно з ціною проживання однієї особи у двомісному номері (Double).

Double – стандартний номер, призначений для мешкання двох осіб. Ліжка можуть бути роздільними або номер може мати одне двомісне ліжко.

Double + extra bed – на відміну від номера Double полягає в наявності додаткового спального місця для дитини (додаткове ліжко-розлада).

Triple – у Єгипетських готелях зустрічається не часто, має на увазі наявність трьох окремих ліжок.

Connecting rooms – два стандартні номери, з'єднані між собою дверима. Підходять для проживання великих сімей, сімей з кількома дітьми чи компаній. Якщо ви бронюєте номери, як сім'я з двома дітьми, радимо робити бронь за схемою 2 Single+2 дитини. У цьому випадку, в більшості готелів, проживання дітей буде безкоштовним (вік дітей не повинен перевищувати встановлений готель – як правило, 12 років, але може бути і 14, і 6 років).

Бунгало - окремі невеликі будівлі. Це ваша приватна територія. Бунгало має окремий вхід, свою невелику територію, галявину. Проживання в бунгало зазвичай дорожче, ніж у стандартних номерах.

Suite (junior, family, executive, superior) – це номери покращеного у порівнянні зі стандартними номерами планування. Не обов'язково цей тип номерів матиме більше кімнат, ніж стандартний номер. Це залежить від готелю. Додатковими перевагами може бути більш вдале розташування на території готелю, велика тераса або ванна замість душу.

President – назва номера говорить про найкращу якість та високі стандарти відпочинку. Як правило, такий номер має кілька спалень, кабінет, два-три санвузли, величезну площу, вітальню. Номери цієї категорії є у чотирьох-п'ятизіркових готелях Єгипту.


Ще один нюанс – вид із вікна.

Краще відразу звертати увагу, на який бік виходитимуть вікна вашого номера.

У вашому ваучері можуть бути вказані такі позначення:

ROH (run of the house) – категорія та вид з вікна не зазначені. Як правило, це використовується в спецредагуваннях готелів, що горять акціях. Вас можуть розмістити у будь-який тип номера з будь-яким видом вікна. Щоправда, в Єгипті питання поселення можна вирішити на місці, запропонувавши 10-15 дол. обслуговуючому персоналу на ресепшен.

SV – вид на море.

Front Sea View - перша лінія, номер знаходиться практично на березі моря, біля пляжу.

PV - вид на басейн.

GV - вид на сад.

Back View – можливо вид на дорогу, будівництво, фасад іншого готелю та інші подібні місця.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!