travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Нувейба

Нувейба - це скоріше не місто, а ділянка узбережжя довжиною близько 30 км. Тут переважно спокійний відпочинок. Першокласні готелі розташовані досить далеко один від одного, тому різномовний шум не буде вам на заваді під час відпочинку.

НувейбаНувейба

Нувейба знаменита красою коралових рифів та цікавими місцями для підводного плавання, які створила сама природа. Одна з найвідоміших місцевих визначних пам'яток - "Дельфін пляж" . Сімейство бедуїнів, що живе на березі, приручило дельфінів, і під час відпочинку у вас буде можливість придбати екскурсію, яка дозволяє поплавати з дельфінами. Цей курорт колись був поділений на дві частини. На півдні, вздовж бухти розташований перший курорт, Музейна - це рибальське селище з прекрасними пляжами та дивовижною красою коралами. Другий, Нувейба ель Табарін – місце, де знаходиться безліч туристичних комплексів, ресторанчиків та магазинів. Незважаючи на величезну кількість місцевої інфраструктури Нувейби ель Табарін, район Музейну вважається більш розвиненим курортом.

Якщо вам цікавий екстрим, екскурсії на джип-сафарі або катання на верблюдах Червоним Каньйоном , принесуть вам масу задоволення. Протяжність Каньйону близько 5 км, і знаходиться він у Синайських горах . Сумніватися у земному походженні цього місця змусять візерунки на піску, які вирізує вітер, що дме тут постійно.

Топ 10 кращих готелів Нувейби (за відгуками туристів):

1. Hilton Nuweiba Coral Resort 5*
2. Nuweiba Resort 4*
3. Nuweiba Village 4*
4. Tropicana Nuweiha 4*
5. Dolphin Nuweiba 4*
6. Elaria Beach Resort Nuweiba 4*
7. Domina Elaria Nuweiba Hotel&resort 4*
8. Regina Resort Hotel Nuweiba 3*
9. Helnan Nuweiba 4*
10. Swisscare Nuweiba Resort Hotel 3*

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!