travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Скільки грошей брати із собою до Єгипту?

Звичайно, на будь-якому відпочинку хочеться ні в чому не обмежувати себе. І чим більше береш із собою коштів на відпочинок, тим більше можеш подивитися та спробувати, особливо в такій багатій на «активності та унікальності» країні, як Єгипет. Тут точно є на що витрачається і на що подивитись.

Спробуймо розрахувати, скільки грошей може приблизно (в середньому) піти на пару середнього віку та середнього достатку.

Отже, на відпочинку в Єгипті найчастіше ми витрачаємо гроші на:

Екскурсії. У середньому екскурсії в Єгипті коштують 60-70 $ (на двох), лише деякі особливо віддалені можуть навряд чи перевищувати 100 $ (на двох). Трансфер входить у вартість екскурсій. Значить, якщо ви дозволите собі 2-3 екскурсії – це коштуватиме близько 300$.

Дайвінг. Побувати в Єгипті - загальновизнаному раї для дайверів і не опуститися з маскою під воду за новими враженнями, багато хто вважає чи не злочином.

Майже всі готелі пропонують повне занурення з усім належним спорядженням: курс навчання дайвінгу з отриманням сертифікату PADI Open Water Diver - 5 днів - коштує близько $250 і включає 4 занурення, разове занурення обійдеться в $40 - 50$ за годину.

Ресторан. Готелі «All inclusive» в Єгипті повною мірою нагодують вас різними смаколиками. АЛЕ, все ж таки хочеться спробувати щось з національної єгипетської кухні або щось особливе в одному з популярних морських ресторанів. У середньому бенкет на двох, який складатиметься з 4-5 страв, обійдеться в 20$.

Фрукти. Поїздка у відпустку на південь і моря просто передбачає набіги на місцеві ринки у пошуках фруктів. Помилуватися налитими гронами винограду і покладеними строгими пірамідами манго і мандарини, цікавий місцевий фрукт ешта - солодка біла м'якоть, що нагадує молочний десерт, і зняти пробу з усього коштуватиме близько 5-6 $ за кілька кілограмів відмінного фруктового набору. Так само ласунів приведе в захват величезну кількість видів східних солодощів: пахлава, лукум, запечена з цукром, медом і горіхами вермішель ("konafa"), тістечка з листкового тіста з горіхами, мигдалем і сиропом ("baklawa") або пиріжки з сирною ("atajef").

Сувеніри. Не можна повернутися з Єгипту без набору статуеток та папірусів та інших милих єгипетських дрібниць. Приблизно цей набір, включаючи кальян, коштуватиме 30-40 $.

Чайові. За тиждень на чайові витрачається 10-15 $.

Робимо висновок, що сім'я з 2 осіб витратить близько 500 $, при цьому дозволивши собі більшість екскурсій, вечерю в ресторані в Єгипті, задоволення дайвінгу і навіть похід місцевими магазинами сувенірів, при цьому забезпечивши себе щоденним поповненням фруктів.

Комментарии

3 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

1 копейка 1983 11.08.2012

Еду первый раз.
Еду в Шарм, на 7 дней. Отель по системе ВВ. (только завтрак)
Планирую посетить минимум 5 экскурсий включая каир , луксор и гору Моисея + что нибудь еще.
Из сувиниров думаю купить кальян (70$-100$)ну и баксов на 100 различной мелочи. Не нужное очеень выгодно можно продать у нас. Ну конечно же пару раз в ресторан сходить. Море и дайвинг в часности не интересуют совершенно (выброшенные деньги). Так, что беру с сбой 500$ думаю хватит)

Vredina 30.01.2012

Мы и больше тратили конечно, но с таким раскладом 500 очень даже достаточно. Если ехать на больше чем 3 экскурсии, то мало времени на отдых остается.

Марго 30.01.2012

Сколько не возьми, все равно все потратишь...берите сколько есть, а на месте разберетесь. С питанием все включено, особо растрат и не надо, если конечно вы не захотите поехать на все существующие экскурсии