travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Менталітет єгиптян

Менталітет єгиптян

Єгиптяни – дуже гостинний народ, а якими їм ще бути, якщо до них тягнеться такий потік туристів. В іншому випадку вони просто залишилися б без заробітку. Не дивуйтеся якщо вас будуть називати друзями або братами, це єгиптяни виявляють свою повагу до вас, правда, до моменту покупки.

Не забувайте, що Єгипет – арабська країна, і віра у мешканців – мусульманська. А це говорить про те, що розпивати алкогольні напої дозволяється в кафе, ресторанах, нічних клубах та готелі, але ніяк не ходити вулицею з пляшкою пива. У країні діє сухий закон.

Араби у захваті від слов'янських жінок. Якщо ви білява блондинка з пишними формами відбою від кавалера в цій країні у вас не буде, ви вчините фурор. Єгипетські чоловіки вміють робити компліменти, браку уваги у вас точно не буде, але не більше того, не чекайте від арабів якогось подарунка, вони щедрі тільки на язик. Але варто пам'ятати, що носити одяг, що викликає, там не прийнято.

Менталітет єгиптян

У європейських містах звичайно ж ви нерідко зустрічаєте гламурних красунь у міні спідницях і топах з декольте, але повірте, Єгипет країна яка неприйме такого, в іншому випадку ви нариваєтеся на не дуже приємні слова на вашу адресу. Те саме стосується і молодих людей, жоден єгиптянин не дозволить собі ходити поза пляжем в одних шортах без майки.

Перший час перебування в Єгипті можливо здасться не комфортним через нав'язливий сервіс і підвищену увагу, але потім ви гідно оціните ці фактори.

Якщо ви приїхали до Єгипту з діловими намірами, потрібно буде врахувати своєрідний менталітет єгиптян. По-перше, тут прийнято на ділові зустрічі запізнюватись. Єгиптянин не буде цьому бентежитися чи виправдовуватися. Запасіться терпінням і приготуйтеся до того, що в Єгипті все робиться повільно. Це стосується і манери проведення переговорів та процесу прийняття рішень.

Комментарии

6 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Виталий 28.07.2015

Привет!! А мы ребятами пол отели от метелили арабов за их комплименты высказывания и подкаты к нашим женам. Нас всех 5 человек на следующий день депортировали на 2 дня раньше из страны. но без запрета на въезд.

Кати 13.01.2012

Да никто не спорит,что внимание арабов навязчиво, но наши женщины (нормальные) это внимание обычно не воспринимают в серьез! поэтому нужно просто смириться и уверенно показывать что тебе это не надо и твердо говорить нет

Крис 13.01.2012

для того что бы быть заранее готовыми есть куча статей на тему "женщина в Египте". Есть два варианта, объезжайте эту страну десятой дорогой, или отдыхайте по отдельности, тоже как вариант:)

МаХ 13.01.2012

О да, чисто женское мнение. Может быть оно и так, но все равно может подпортить отдых,если заранее не готов. Мужчина может и полигамен, но собственник.

Крис 13.01.2012

ну во первых МаХ вам должно быть приятно что на вашу девушку обращают внимание, а если хотите что бы на нее никто не смотрел, то замотайте в паранджу и пусть ходит как арабка. Это все вполне естественно, ну а если для вас неприемлемо, то выбирайте европейские страны, хотя...все мужчины полигамны, от этого не убежать

МаХ 13.01.2012

Отдыхали в Египте с девушкой, очень бесило то что на нее все смотрели и раздражало то, что нельзя даже одну было оставить! только отойду в бар, рядом тут же какой то араб клеется! Конечно если видели меня то обходили немного, но все равно бесило