travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Молодіжні курорти Болгарії

Відпочинок у Болгарії популярний серед туристів із різних куточків світу. До цієї прекрасної країни їх залучають прекрасні кліматичні умови, чисте та тепле море, доброзичливі місцеві жителі та невисокі ціни. Серед туристів у Болгарії чимало молоді, яка приїжджає сюди за активним та насиченим відпочинком.

Молодіжний відпочинок у Болгарії дещо відрізняється від відпочинку в Єгипті чи Туреччині. Основні розваги в Болгарії знаходяться поза межами готелів, а не на їх території. Тому вибираючи тури в Болгарію, молоді люди, як правило, звертають увагу на недорогі готелі з усім необхідним і на місце розташування готелю щодо основних розважальних закладів, кафе, ресторанів та магазинів на курорті. Молодіжні готелі Болгарії можуть знаходитись як на першій лінії, так і подалі від моря, але ближче до центру курорту.

Відпочинок для молоді в Болгарії хороший також тим, що тут добре розвинена туристична інфраструктура, мовний бар'єр практично відсутній, переліт не тривалий, а з метою економії його можна замінити на комфортабельному автобусі.

Сподобається в Болгарії та любителям активного відпочинку. На популярних болгарських пляжах можна зайнятися різними видами спорту: серфінгом, пляжним волейболом, водними лижами.

З усіх найкращих курортів Болгарії найпопулярніші серед молоді – Сонячний берег та Золоті піски.

Курорт Сонячний берег дуже популярний серед молоді з усієї Європи. Тут є кілька нічних клубів та дискотек, в яких можна чудово провести час та обзавестися новими знайомими. Найпопулярніші нічні клуби курорту Сонячний берег - "Den Glade Viking", "Lazur", "Iceberg", "Orange", "Grand", "Revolution".

Крім того, на курорті є незвичайні атракціонні ресторани. Наприклад, «Ханський намет», «Прі Бомбата».

Раніше ми вже розповідали про готелі з аквапарками в Болгарії , які оцінять любителі активного відпочинку. Нижче добірка готелів для молоді на курортах Сонячний Берег та Золоті Піски.

Рекомендовані молодіжні готелі Сонячного берега:

Trakia Plaza 4* – сучасний готель, розташований за 200 метрів від пляжу та за 500 метрів від центру курорту. У готелі є водні гірки, басейн, ресторан та 3 бари, Wi-Fi.

Continental 2* - чудовий варіант для економічного відпочинку. Готель розташований за 300 метрів від пляжу і пропонує своїм гостям відкритий басейн, спортивний майданчик для баскетболу та футболу, тенісний корт, водні види спорту на пляжі та інші активні розваги.

Pomorie 3* – готель знаходиться за 80 метрів від пляжу та за 800 метрів від центру курорту. На гостей чекають басейн, анімація, жива музика, караоке та інші розваги.

Sredets 3* - готель, розташований у південній частині курорту за 200 метрів від пляжу. У готелі є басейн, ресторан, бар, SPA-центр, водні види спорту на пляжі, настільний теніс, магазин.

Azurro 3 * - готель знаходиться недалеко від центру курорту, в 300 метрах від пляжу. Для гостей передбачено відкритий басейн, фітнес-центр, магазин, масаж, більярд.

Золоті піски – не менш популярний болгарський молодіжний курорт. Аквапарки та інші водні розваги, спортивні заняття на піщаних пляжах, безліч кафе та ресторанів, насичене нічне життя – все це приваблює безліч молодих мандрівників у Золоті піски. Найбільш популярні нічні розваги: нічний клуб Arrogance Music Factory і дискотека Бункерс.

Рекомендовані молодіжні готелі Золотих пісків:

Kaliakra Palace 4* – затишний готель за 30 метрів від пляжу та за 100 метрів від центру курорту. Пропонує своїм гостям два басейни, бари та ресторани, анімацію, тренажерний зал, безліч спортивних занять та ігор.

Luna 4* – готель, розташований на першій лінії через прогулянкову набережну від пляжу. Для гостей передбачено: басейн з додаванням мінеральної води, критий басейн, міні-маркет, фітнес-центр, SPA-центр та багато іншого.

Astera 4* – готель, що знаходиться на першій лінії за 100 метрів від пляжу. У готелі є відкритий та закритий басейни, розважальні програми, два ресторани та два бари, фітнес-центр, дискотека, велнес-центр та багато іншого.

Astoria 3* - готель, який розташований за 50 метрів від пляжу і в безпосередній близькості до центру курорту. У готелі є власний нічний клуб (відвідування платно), ресторан, лобі-бар, харчування по системі напівпансіон або all inclusive light.

Pliska 3 * - знаходиться в центрі курорту, в 300 метрах від пляжу. Поблизу готелю безліч ресторанів, магазинів, розважальних закладів. Готель пропонує відкритий та закритий басейни, фітнес-центр, джакузі, сауну, дискотеку.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!