(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Пляжі Паттайї очистять до початку туристичного сезону

28.07.2017

Вже до осені 2017 року усі пляжі Паттайї стануть чистими. Уряд Таїланду ініціював глобальне прибирання пляжів від сміття, яке залишають на узбережжі жителі та туристи. Паттайя - один з найпопулярніших курортів Таїланду, і її піщані пляжі страждають від великої кількості відпочиваючих. Однак, цього сезону влада країни всерйоз перейнялася чистотою пляжів і прийняла рішення затіяти генеральне прибирання.

прибирання пляжів Паттайї

Прибирання пляжів Паттайї почалося з південного узбережжя та завершиться на Джомтьєні. На очищенні пляжів задіяно техніку. Щоб прибрати сміття та каміння, а також розрівняти пісок, на пляжах згортають шезлонги та парасольки. Так, у генеральному прибиранні пляжу Донгтан взяли участь 500 осіб, серед яких були чиновники, бізнесмени, спортсмени і навіть сам мер головного курортного міста Таїланду.

Читайте також: Найкращі пляжі Таїланду

прибирання пляжів Паттайї

Читайте також: Острови Таїланду - відпочинок на будь-який смак

Планується, що прибирання Центрального пляжу Паттайї закінчать уже до серпня. А до вересня ушляхетнять і популярний пляж Джомтьєн. Сьогодні ж одним із найчистіших і придатних для купання є Військовий пляж у Паттайї.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!