travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Прокат автомобілів в Єгипті

Якщо ви їдете на відпочинок до Єгипту, та цікавитесь питанням прокату автомобіля, ми не рекомендуємо брати машину. У Каїрі їздити просто неможливо через відсутність таких правил руху, а світлофори в Єгипті поняття неіснуюче. Країною їздити не безпечно, та й зупинитися в пустелі через поломку автомобіля абсолютно не радісно.

На курортах Єгипту широко розвинена система таксі. Вартість проїзду приблизно 15 єгипетських фунтів (4 $) за 10-12 км. шляхи. Також курсують маршрутки, проїзд в яких становить 3-4 фунти. Можна взяти машину напрокат (від 25 $), але особливої потреби в цьому немає - поїхати нікуди. У Хургаді курсують маршрутні таксі (від Старого міста до готелю Аладдін). У Шарм ель Шейху до центральної бухти Наама Бей можна проїхати безкоштовним автобусом, що надається готелем, або приватним таксі. У таксі про ціну слід домовитися з водієм заздалегідь, щоб остаточне завершення поїздки не було для вас неприємним сюрпризом. Також бажано дізнатися заздалегідь чи є в готелі трансфер, який може відвезти вас як до центру міста, так і на пляж.

Пункти прокату машин в Єгипті є в багатьох великих готелях, аеропортах або просто у місті. Найвідоміші фірми, що пропонують оренду автомобіля в Єгипті - це Europcar, Hertz, Avis. Вартість оренди автомобіля близько 40-60 $ на день, але це звичайно залежить від автомобіля. Для того щоб орендувати автомобіль, потрібно пред'явити міжнародні права водія і бути старше 25 років.

Основні дороги (Каїр-Олександрія, Каїр - Ісмаїлія - Порт Саїд, Каїр - Айн Сухна) платні, для легкових машин ціна проїзду 2-5 єгипетських фунтів. Оплата провадиться при в'їзді у спеціальних пунктах, при виїзді потрібно пред'явити квитанцію. Платним є також проїзд тунелем Ахмеда Хамді під Суецьким каналом.

Бензин у Єгипті коштує 1,85 єгипетських фунтів – 1 літр А-92 та 2,75 фунтів А-95

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Михаил 10.01.2012

Люди, в Египте культура вождения на нуле. ездить безумно сложно. дороги есть похлеще наших. лучше не рискуйте. Это правда может испортить весь отдых