travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

СПА-процедури у шикарному готелі Four Seasons

15.01.2013

Розкішний готель Шарм-ель-Шейха - Four Seasons, пропонує своїм гостям нову спа-програму. Вона має назву Four Rituals. Особливість її в тому, що ця програма спеціально розроблена для того, щоб розслабитися та краще заснути. Вона спеціально проводитиметься у нічний час.

Програма має чотири варіанти процедур на вибір.

Перший варіант, це - Botanical Renewal. До комплексу процедур входить: очищення шкіри за допомогою скрабу, розслаблюючий масаж з ароматичними оліями тропічної магнолії та омолоджуючий комплекс для обличчя. Ця процедура є особливо актуальною для відновлення сил після стомлюючого перельоту.

Другий варіант - Pharaonic Experience. Це комплекс процедур, який включає масаж з теплим обгортанням, а також скраб, що бадьорить, для тіла. Після цього спеціально робляться зволожуючі маски на волосся та шкіру, що особливо актуально після дня проведеного на пляжі.

Комплекс процедур Detoxifier Journey, спрямований на енергетичний заряд, який допомагає впоратися зі стресом, що наколений за весь день. Процедура з використанням суміші арабської кави, меду, теплої олії та солодкого мигдалю у поєднанні з лімфодренажним масажем сприяє покращенню циркуляції крові.

І четвертий комплекс процедур - Royal Bliss, найприємніший, оскільки ґрунтується на застосуванні ароматного шоколаду, який змішують із подрібненою кокосовою стружкою. Такий скраб допоможе пом'якшити перші ознаки старіння, а маска, що зволожує, і масаж з маслом какао сприятимуть розслабленню організму і підготовці до сну.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!