travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Який сезон у готелях Єгипту дешевше

Який сезон у готелях Єгипту дешевше

Відповідь на це питання однозначною не може бути ніяк. Дешеві ціни на тури можуть бути в будь-який період, чим менший попит, тим менші ціни. Буває таке, що здавалося б зовсім нелітній період, приходить багато туристів з бажанням відпочити в Єгипті. У такому разі багато хто з туроператорів розуміє, що якщо ви вже запланували заздалегідь відпочинок і рішуче налаштовані відпочити, то зможете віддати за тур ще 200 доларів зверху. Як то кажуть вам не накладно, а їм приємно.

Але якщо говорити трохи конкретніше на цю тему, то радимо не брати тури в такі періоди: Новий рік, Різдво, травневі свята або канікули, оскільки ціни в цей час можуть просто зашкалювати. Хоча і на кожне правило буває виняток, якщо постійно переглядати сайти туристичних фірм, стежити за турами, що горять, то і в такий час можна цілком недорого відпочити.

Досить дешево відлетіти до Єгипту можна і в жовтні чи листопада. Пов'язано це з вітрами, але вони не настільки сильні, щоб зіпсувати ваш відпочинок. Як то кажуть у природи немає поганої погоди. Крім цього, в Єгипті є дешеві готелі, в які ви можете заселитися в пік сезону, хоча і їхня "дешевизна" може іноді збентежити. Тому стежте, вибирайте і добре відпочивайте.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!