travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Червоне море

У більшості людей Єгипет асоціюється з пірамідами, верблюдами та недорогим відпочинком на африканському континенті.

Але для дайверів, Єгипет – це насамперед Червоне море та можливість цілорічного дослідження морських глибин. Любителі підводного плавання з усього світу їдуть до цієї арабської країни. Їх приваблює одне з найкрасивіших тропічних морів з надзвичайно багатим підводним світом.

Дайвінг в Єгипті доступний цілий рік. Температура води взимку не опускається нижче 20-22 градусів, а влітку досягає позначки 26 градусів. Яскрава флора і фауна, спекотний клімат, порівняно близька відстань до Європи, роблять Єгипет своєрідною Меккою для дайверів. Це один із найпопулярніших і доступних підводних курортів.

Чому ж Червоне море таке привабливе для любителів дайвінгу та сноркелінгу? У його синій глибині ховаються незабутні пейзажі, його мешканці рясніють яскравими фарбами і дивують навіть справжніх скептиків.

Найперша думка, яка з'являється у підкорювача морських глибин: - Це неможливо! Думка друга: я поринув у рибний суп! У дайверів чи любителів поплавати з маскою завжди залишається відчуття справжнього захоплення від польоту над морською глибиною, відчуття повної свободи та непідробне захоплення красою підводного царства.

У Червоному морі вода має напрочуд прозорість, видимість досягає 40 метрів. Рифи Червоного моря вражають своїми химерними формами, майстерно вирізаними ущелинами та гротами, які малюють картини, які не зустрінеш у світі надземному. Серед усієї це химерної підводної архітектури снують жителі Червоного моря. Разом уживаються сотні різних рибок, тварин та молюсків.

Крім мешканців морів, характерних для Індо-Тихоокенського регіону, в цьому тропічному морі можна зустріти унікальні види флори та фауни, які мешкають лише тут. Це так звані ендеміки. Близько 30% всіх риб Червоного моря не зустрінеш ніде більше на всій земній кулі. У деяких родинах риб частка ендеміків сягає 90%.

Крім тваринного світу Червоного моря, у багатьох досвідчених дайверів і любителів-початківців викликають інтерес затонули кораблі, які спочивають серед коралів і морської живності.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!