travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Єгипет чи Греція?

Якщо ви запитали себе куди краще поїхати відпочити, адже країн багато, а відпустка одна, ми постараємося допомогти вам зорієнтуватися у ваших бажаннях.

Про дорогу

Не найважливіший показник, але багато хто звертає на нього увагу. Час у польоті до Єгипту ви проведете 4 години, до Греції 2,5. Обслуговування на борту в обидві сторони гарне обслуговування на вищому рівні. У цьому випадку когось виділити складно.

Про готелі

У Єгипті готелі більш зроблені в національному колориті, вишукані будівлі, великі території. У Греції все більш витриманому стилі, але це ніяк не робить їх гіршими. Напевно, буде неправильно промовчати про харчування в готелях країн. Якщо брати Грецію, всі продукти для приготування сніданків, обідів і вечерь беруться свіжі, чого не скажеш про Єгипет. В обох країнах у готелях намагаються догодити своїм туристам, можливо, в Греції намагаються більше.

Про пляжі

У Єгипті пляжі скажемо так специфічні, і сказати про те, що вони там піщані складно. Тут переважають пляжні зони коралового типу, що не всім туристів прийнятно. У Греції зустрінеться з коралами майже неможливо. Найчистіше море, білий пісок, це все про Елладу.

Про анімацію та розваги

У грецьких готелях нечасто зустрінеш анімацію чи якогось роду розваги. У Єгипті з цим проблем немає, практично в кожному готелі аніматори не дають вам нудьгувати. Але ми оцінюємо не за принципом кількості, а за якістю. У Греції воно набагато краще.

Про відпочинок з дітьми

Це вже з якого боку дивитися, щоб зрозуміти, яка країна найкраща для відпочинку з дітьми. Якщо почати з пляжів, то Греція виграє своїм чистим морем, пологим входом та відсутністю отруйної живності, що є переважно для дітей, та будь-якого туриста загалом. Готелі Єгипту більше приділяють уваги дитячому відпочинку, басейни, міні клуби, дитячі майданчики, в цій країні ви знайдете більше часу для себе.

Про шопінг

Якщо ви маєте намір привезти з відпочинку сувеніри місцевого виробництва, милі дрібнички, то вам до Єгипту. Греція славиться своїми хутряними та шкіряними виробами, для такого шикарного подарунку для себе чи рідних, вам якраз вирушати до Греції. Будь-яке хутро, на будь-який смак та ціну, ви зможете знайти саме тут.

Про пам'ятки та екскурсії

Сказати, що якась країна краща своїми історичними місцями, неправильно. Обидві країни багаті на пам'ятки, свою історію і свої місця. Детальніше про місця Єгипту ви зможете прочитати в цій статті "Що подивитися в Єгипті?". Греція - Еллада, безліч місць невимовної краси. Гора Олімп, місце де збиралися боги, Афіни – столиця Греції, Метеори – висотні скелі, на яких побудовані дивним чином монастирі та багато іншого.

Про лікування

У Єгипті ідеальним для цього є курорт Сафага. Цілющі піски Сафаги були відомі ще нашим далеким предкам. Зараз це курорт, що динамічно розвивається, де будується безліч здравниць. На думку фахівців, найближчим часом Сафага в Єгипті буде не менш популярна, ніж курорти Мертвого моря.

Чого вартий лише Лутра у Греції. Це гідролікарня, яка розташувалася в гірській ущелині і відома своїми лікувальними водоспадами, одним гарячим, іншим холодним. Це місце допоможе вам підлікувати спину, омолодити шкіру та підбадьорити.

Про клімат та погоду

Єгипет - це країна, яка дозволяє цілий рік ніжиться під сонцем. У Греції пляжний сезон триває з травня до жовтня, і на зміну йому приходить активний, гірськолижний відпочинок. Дивовижні спуски та незвичайної краси місця не залишать вас байдужими. Літнім періодом Греція буде найкращим варіантом, оскільки в Єгипті у цей період температура сягає 60 градусів.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!