travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Анімація, розваги в готелях Єгипту

Анімація, розваги в наші дні включається в обов'язковий пакет послуг для все більшої кількості готелів по всьому світу. Анімація - набір розваг, які пропонуються гостям, так само називають організованим відпочинком. Спеціальні співробітники готелю – аніматори стежать за тим, щоб відпочиваючі не нудьгували.

Для цього вони мають цілий арсенал підготовлених заходів, причому це непросто дискотека, а й спортивні клуби, уроки йоги та майстер-класи танців, конкурси, розважальні програми в Єгипті біля басейнів.

Звичайно, анімація завжди якісніша в респектабельніших готелях 4*, 5*, але й у менш пафосних 3* можна повеселитися від душі.

Зазвичай, розраховуючи на нашого туриста (Україна, Росія, країни колишнього СНД), готелі готують розважальні програми, запрошуючи артистів розмовного жанру, коміків. І звичайно, для тих, хто їде до Єгипту на сімейний відпочинок – величезний вибір спортивних заходів, дитячих дискотек, кумедних естафет та веселих квестів.

Також у будь-якому готелі до ваших послуг караоке, майстер класи танцю живота, курси медитації та акваеробіки, ігри у волейбол, гольф або водне поло.

А дехто показує шоу факірів і навіть пропонує Spa-процедури. Кожен зможе вибрати щось для себе! Тут є на що подивитись.

Комментарии

3 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Эвелина 30.01.2012

А для меня анимация напоминает занятия в детском саду.Попрыгали, побегали, сели, встали... Если конечно это йога или танцы, то да, а так скучно...

Марина 10.01.2012

это зависит от отеля и его уровня.Разнообразие разных программ больше в Египте, а Турции может просто качество выше. Но опять же, в разных отелях по разному

pyteshestvinica_ 10.01.2012

Я все же считаю, что в Турции анимация лучше. Хотя экскурсии лучше все же в Египте