travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Дискотеки та нічні клуби в Шарм ель Шейху

Нічне життя у Шармі закінчується у різний час. Якщо це ресторан чи кафе, то годинник його роботи закінчується приблизно о першій годині ночі. Дискотеки та клуби Шарма ель Шейха працюють до четвертої години ранку.

Ціни на вхід починаються від 20 євро і зазвичай включають один безкоштовний напій. Іноземна валюта приймається у більшості клубів.

Популярні бари та нічні клуби Шарм-ель-Шейха

Нічний клуб Back in the USSR

Відмінна риса закладу - це національні, російські напої та страви.

Це не просто популярний та відомий заклад, а й місце зустрічі всіх туристів – вихідців із СНД. Також за рахунок своєї оригінальності їм цікавляться інші іноземці.

Нічний клуб Hard Rock Cafe

Відома мережа барів, що відбиває атмосферу Заходу Сході. Фотографії знаменитих музикантів на стінах, якісна музика, доброзичливий персонал та затишна атмосфера. Стандартна американська кухня: картопля фрі, гамбургери, піца.

Вартість входу складає 100 фунтів, що включають 2 напої, а якщо ви прийшли до 23.00, вхід буде безкоштовним.

Читайте також: Найкращі дискотеки Хургади

Нічний клуб Little Buddha

Знаменитий бар з нічним клубом, в якому встановлена статуя величезна позолочена статуя Будди. Тут панує азіатський стиль у всьому – кухня, музика, дизайн. Найдовша барна стійка та безліч коктейлів, які віртуозно готують майстри-бармени.
Бар працює з полудня як ресторан і продовжує роботу до пізнього вечора, перетворюючись на нічний клуб, відкритий для відвідувачів до раннього ранку.

Нічний клуб Bus Stop

Знаходиться у готелі Sanafir. Це великий клуб, розташований просто неба, і тут є все: танцпідлоги, басейн, бари, відмінна музика і приємна обстановка.

Клуб Bus Stop славиться своїми вечірками. Наймасовіша з них проходить щочетверга, напередодні вихідного дня.

У цьому ж готелі - Sanafir знаходиться перший клуб, що з'явився в Єгипті - Pacha. Тут проходять першокласні дискотеки з найкращими ді-джеями. Зараз він перейменований на Minestery of Sound. Працює дискотека з 22:00 до 4:00.

Читайте також: 10 найцікавіших місць для відпочинку в Єгипті

Нічний клуб Клуб «Блекхаус» - Ель-Фанар

Це відоме місце проведення регулярних тематичних вечірок на пляжі серед. Дискотека з професійними діджеями та чудовою музикою.

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Злата 06.11.2018

У вас есть место для работы в вашем начном клубе?) Спасибо