travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Поїздка із Шарм ель Шейха до Ізраїлю.

Для відпочиваючих у Шарм ель Шейху є дивовижна можливість за невеликі гроші з'їздити на екскурсію до Ізраїлю . Вартість екскурсії починається від 125 доларів, далі все залежить від фірми в якій ви купуватимете екскурсію, у них ціни можуть бути і вищими. Для такої екскурсії вам заздалегідь потрібно буде відкрити ізраїльську візу в Україні!

Мертве море розташоване на 417 метрів нижче за рівень моря і вважається найнижчим місцем на землі. Воно містить у собі всілякі солі та цілющі матеріали. Це місце поверне вам молодість та силу, його вплив на організм просто чарівний. Тут ви можете придбати природну косметику, яка зроблена на основі лікувальних грязей та мінералів Мертвого моря. Наступним місцем з яким вам допоможе познайомитись екскурсія – це місце народження Ісуса Христа.

У Віфлеємі ви матимете можливість відвідати Храм, де Діва Марія народила Ісуса . Це місце позначено срібною зіркою і є найсвятішим місцем християн. Навпроти зірки знаходяться Ясла Христові, де Свята Діва Марія сповивала Немовля .

Єрусалим - це Старе місто і Храмова гора , де височить мечеть Аль Акса і мечеть Скелі ; це Яффська брама до Храму Гробу Господнього , головної святині християн, де був Розіп'ятий і Воскресений Ісус Христос . У вас буде можливість пройтися Хресною дорогою , це шлях яким ніс свій хрест Спаситель на Голгофу , це шлях яким ступали ноги Христа. Дійшовши до Голгофи , ви зможете побачити отвір у природній скелі, в якій був поставлений Хрест і тріщину в скелі, що з'явилася, коли в Голгофу вдарила блискавка. Завершіть цей шлях у печері, де поховали тіло Христа. У цьому місці кожен Великдень відбувається головне підтвердження християнської віри – чудове сходження Благодатного Вогню на землю.

Останнє місце відвідування – це Мусульманський житловий квартал у бік Єврейського кварталу та Стіни Плачу . Це місце вважається найсвятішим у євреїв. Усі віруючі впевнені, що молитви та записки, залишені між камінням Стіни Плачу , не залишаться без відповіді і заповітні бажання здійсняться.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!