travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Мешканці Червоного моря

Мешканці Червоного моря


«Море – це вічне рух і любов, вічне життя»

Жуль Верн, французький географ та письменник.


Червоне Море заслужило репутацію одного з найкрасивіших морів завдяки своїй неповторній фауні. Безліч коралових рифів, висока температура води (не опускається нижче 20-22 градусів) та відсутність промисловості в прибережній зоні сприяють наявності безлічі рибок, коралів та молюсків, які вживаються разом, завдяки виробленій століттями системі взаємодії між собою. Червоне море ізольоване від Індійського океану, до нього не впадають річки – це сприяє вражаючій прозорості морської води.

Барвиста фауна Червоного моря за своєю різноманітністю програє лише Великому бар'єрному рифу, який знаходиться у далекій Австралії. Червоне море та його корали є заповідною зоною, що знаходиться під охороною держави. Туристам заборонено відламувати та вивозити корали з країни.

Головною перевагою Червоного моря є його жителі. У цьому тропічному морі їх безліч. Окрім нескінченних рядів луціанів, що снують рифових рибок, мурен, риб-папуг та груперів, тут можна зустрітися з такими цікавими мешканцями Червоного моря як дюгоні, дельфіни та різноманітні скати. Водяться в Червоному морі та акули, але більшість із них не становлять для людини жодної небезпеки. Фотографії підводного світу, зняті в Єгипті, вражають своєю красою. Туристи можуть побачити на власні очі косяки різнокольорових рибок та химерні корали. Фауна Червоного моря є унікальною. Тут мешкає близько 30% риб, які можна зустріти тільки в Червоному морі і більше.

У тутешніх водах мешкає близько 1250 видів риб, молюсків та інших представників цього теплого тропічного моря.

У Червоному морі налічується близько 250 різновидів коралів, 8% із цього числа – унікальні види, які існують лише тут. Коралові рифи бувають двох видів - риф (обрамляє узбережжя або атол, що знаходиться далеко від берега) або бар'єрний риф (розташований далеко від берега).

За багатством фауни, Червоне море є лідером у Північній півкулі. Тисячі туристів з усього моря їдуть на узбережжя Єгипту для того, щоб на власні очі побачити всю різноманітність підводного світу цього теплого тропічного моря.


Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!