travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Хургада або Шарм-ель-Шейх

Правило наших туристів, які вже відвідали відпочинок на одному з курортів Єгипту, повертатися знову туди, недооцінюючи інший курорт. Тут ми поговоримо про плюси і мінуси таких курортів як Хургада і Шарм ель Шейх.

Якщо ви не володієте іноземними мовами, можна їхати в Хургаду. Відпочиваючих більшість країн СНД, персонал також володіє , зазвичай, російською мовою. Якщо ви вирішите відпочити в Шарм-ель-Шейху, будьте готові до того, що навколо вас буде багато іноземців, хоча слов'ян теж достатня кількість. Анімація в Шармі звучить, як правило, різними мовами, а не як у Хургаді, тільки російською.

Дайвінг

Якщо робити порівняння по дайвінгу, то в Шарм ель Шейху значно цікавіше коралові рифи, які розташувалися вздовж усієї берегової лінії, але це може бути мінусом для людей, які погано плавають. Для них є виняток у бухті Наама Бей, де з берега можна спокійно і без спеціального взуття заходити в море та плавати.

Читайте також: Готелі з дайвінг-центрами у Хургаді та Шарм-ель-Шейху

Готелі та розваги

Всі дискотеки, бари і ресторани в районі Наама Бей знаходяться саме в бухті, тут ви проведете ідеальний відпочинок. Якщо ж ваш готель знаходиться за межами бухти, то доведеться розоритися на таксі, тому що готелі знаходяться далеко один від одного, і розваг як таких немає.

Читайте більше: Дискотеки та нічні клуби Шарм-ель-Шейха та Дискотеки Хургади

Що стосується Хургади, то готелів врозкид немає, вони всі тісно пов'язані між собою. Місце для прогулянок та розваг тут ви завжди знайдете. Якщо ви хочете весело та недорого відпочити, то вам саме сюди. У Хургаді більшість готелів 3*, що не скажеш про Шарм-ель-Шейх, там готелі 4-5*.

Екскурсії

Екскурсійні програми в Хургаді доступні, у зв'язку з місцем розташування курорту. Знаходиться курорт неподалік Каїра, столиці Єгипту, де стоять піраміди.

Читайте також: Що подивитися в Єгипті

Великий плюс Шарм ель Шейха, це екскурсія до монастиря Святої Катерини, розташований біля підніжжя гори Мойсея. За доданням, забравшись на вершину цієї гори, ви відпускаєте всі свої гріхи. Прогулянкових морських екскурсій достатньо і в Хургаді, і в Шарм-ель-Шейху. Вибір залишається за вами.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!