(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Єгипет чи Крим

Збираючись відпочити, люди замислюються над тим, куди б їм поїхати. Варіант «на дачу» вже давно не актуальний, тим паче різноманітні тури в усіх напрямках здатні задовольнити навіть найвибагливішого туриста. Однак поїздку на дорогі курорти можуть дозволити собі небагато, більшості туристів доводиться вибирати між більш доступними варіантами. Один із найпопулярніших напрямів українських туристів – це Єгипет.

Разом з тим є ті, хто стверджує, що поїздка за кордон – дороге задоволення, неважливо, куди саме. Здебільшого ці люди багато в чому помиляються. Щоб зрозуміти це, достатньо порівняти відпочинок у Єгипті та на курортах України.

Відпочинок у Криму, навіть організований турфірмою, традиційно виявляється дорожчим за пакетні пропозиції до Єгипту. Більше того, навіть якщо ви організовуєте поїздку самостійно, ви, по-перше, ризикуєте зіпсувати собі відпочинок непередбаченими обставинами умов, що відрізняються від картинки в інтернеті, по-друге, не варто забувати, що в Криму у нас «здається в оренду» кожен «кут », і, що природно, це житло ніде не реєструється та не сертифікується. Тому заявлене як 4, 5 зірок, воно може не відповідати навіть 2.

Так само не варто забувати, що вибравши виліт з рідного міста в один із 4 або 5 зіркових готелів Єгипту, з системою обслуговування «ALL INCLUSIVE», ви отримуєте повний пакет послуг харчування-проживання, і вам не доведеться мучити себе та рідних головним болем, що і де поїсти і чим нагодувати дитину на відпочинку. Тут вам нададуть величезний вибір страв за системою «шведський стіл», де ви зможете самостійно вибрати те, що вам сподобається. Звичайно, якщо ви відпочиваєте в пансіонатах Криму, ви так само отримаєте харчування в «комплекті», але тут уже в основному вам запропонують стандартне меню, зазвичай з тих страв, які вважаються "домашніми", тому скуштувати щось нове чи особливе не вдасться . Якщо ж ви вибрали самостійну оренду житла, то вам доведеться витрачати дорогоцінний час відпочинку на приготування обідів, або зіткнутися з традиційно завищеними цінами в ресторанах і магазинах курортних міст України.

Багато хто відзначить так само, що Чорне море багато в чому поступається Червоному та Середземному. Це і температура води в різні пори року, і чистота пляжу, не кажучи вже про красу Червоного моря, рифи якого визнані національним багатством Єгипту.

Окремо можна відзначити рівень обслуговування в готелях Єгипту та Криму. Навіть найменший готель 2-3* надає в номерах халати та рушники, заміну ліжка та прибирання номера, який частіше буде соліднішим та презентабельнішим, ніж аналогічної категорії в Криму.

І насамкінець зауважимо, що звичайно відпочинок у Криму теж має свої плюси (відсутність потреби в закордонному паспорті та перельоті, відсутність «мовних бар'єрів»), але завжди цікавіше відправитися в іншу країну, познайомитися з чужою культурою, такою принадною і чарівною, особливо коли це Єгипет .

Комментарии

1 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!

Игорь Анатольевич 19.03.2018

самое наглядное это наличие предложений на отдых в Египет в самом крыму и сочи. Это говорит только об одном - " нате Вам то что нам не гоже". Когда люди зарабатывают на отдых представлением услуг отдыха - это что-то да значит. Наверное найдутся люди которые скажут, что они едут что бы отдохнуть от работы и мир посмотреть, так всех кто реально может считаться таким туристом можно посадить в один самолет, а остальные просто хотят обычного пляжного туризма за ПРИЕМЛЕМЫЕ деньги и Приличный сервис. Я так думаю, что с открытием Египта и Крым и Сочи с их жадностью и безумным навязчивым сервисом, с их "Вы нам должны денег" - приведет в чувство все это хамоватое бизнес сообщество. Путин дал им шанс подняться и привести себя к нормальным приемлемым стандартам. а в итоге мы туристы, отдыхающие в своей стране получили развращенную, и жадную мафию предлагающих отдых в дешёвых слепленных на скорую руку отелях по цене хорошего отдыха на красном море, средиземном море. Получить риск пищевых отравлений и чесоток на пляже. дерьмовый шашлык из буйволятины по цене целого барана, и наглых граждан кавказа плюющих на нормы гостеприимства и нормального человеческого общения.