travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

До яких країн українцям можна без візи?

18.07.2012

З 1 серпня українські туристи зможуть поїхати до Туреччини без віз. І тепер кількість країн, куди українці можуть їздити без віз, розширено до 37.

Тобто наші співвітчизники можуть без будь-яких візових формальностей відвідати такі країни: Боснія та Герцеговина, Сербія, Чорногорія, Туніс (за наявності туристичного ваучера), Бруней, Малайзія, Палау та Сейшельські острови.

Також безвізовий режим поїздок для українців тривалістю до 90 діб діє у Хорватії з 1 квітня до 31 жовтня 2012 року. А до 15 березня 2013 року терміном до 90 діб можна без віз в'їжджати до Македонії.

Більше того, на 90 днів без віз можна відвідувати Албанію, Аргентину, Бразилію (з метою туризму та бізнесу), Еквадор (за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки), Ізраїль, Намібію, Панаму (за наявності документів, що підтверджують туристичну мету поїздки), Парагвай.

У Перу можлива безвізова поїздка на 183 дні (за наявності ваучерів або підтвердженої броні готелю).

Без віз, але не більше ніж на 14 діб, можна поїхати до Гонконгу.

Також не потрібні візи для поїздок до таких країн: Молдова, Грузія, Азербайджан, Узбекистан, Монголія, Вірменія, Білорусь, Антигуа та Барбуда, Гватемала, Нікарагуа, Сальвадор та Свазіленд.

Проте слід зазначити, що для поїздки до більшості країн колишнього СРСР українцю обов'язково необхідно мати закордонний паспорт. Також необхідно знати, що Казахстан, Киргизстан та Таджикистан обмежили перебування на своїй території до 90 діб.

Країни, в яких українці оформляють візи в автоматичному режимі в аеропорту після прибуття: Вануату, Гаїті, Джибуті, Домініка (тільки туристична віза), Домініканська республіка (тільки туристична віза), Єгипет, Кенія, Коморські острови, Маврикій, Мадагаскар, Мальдіви , Свазіленд, Гренада (тільки туристична віза), Мікронезія (тільки туристична віза).

Нагадаємо, що Україна та Туреччина домовилися про безвізове перебування своїх громадян на території іншої країни не більше 30 днів з моменту в'їзду. Договір про безвізовий в'їзд українців до Туреччини набирає чинності з 1 серпня.Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!