travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Курорти Болгарії

Безмежність золотих пляжів чорноморського узбережжя, казково-смарагдові схили гір, багата, родюча земля, старовинні історичні архітектурні шедеври, цілющі мінеральні джерела – це дивовижна і різноманітна Болгарія.

Охочих провести літню відпустку на Чорноморському узбережжі Болгарії дуже багато, курорт буквально приваблює туристів з усіх куточків світу.

Болгарія має приблизно 500 зосереджень мінеральних вод із більш ніж 1.600 видами водних джерел, тому тури до Болгарії такі популярні.

Море яскраво-синє, пляжі з дрібним золотавим піском – усе це море Болгарії. Курорти Болгарії майже схожі друг на друга.

Курорти Болгарії відносяться до найкращих здравниць Європи: десятки тисяч туристів з усієї Європи віддають перевагу гостинності Сонячної Болгарії іншим, вишуканим курортам. Ідеальні пляжі, м'який середземноморський клімат підживлений європейським сервісом.

АЛБЕНА (область ДОБРИЧ)

Албена – це один із найпривабливіших болгарських курортів. Головними його особливостями є спокійне тепле море, чудовий ліс та компактне розташування. Все це створює тут домашню обстановку. Повітря в Албені — кришталево чисте і навіть певною мірою п'янке від високого вмісту кисню — це пов'язано насамперед із тим, що до курорту примикає найпівнічніший у всьому світі ліановий заповідник.

АРБАНАСІ (область ВЕЛИКО ТИРНОВО)

У Болгарії, поряд з містом Велико Тирнове, розташоване дивовижне за красою місце, побудоване в ХV столітті албанцями і назване село Арбанасі. Це село по праву вважається справжньою перлиною художньої та архітектурної спадщини, що приваблює тисячі туристів старовинними спорудами XVI – XVII століть з неповторними кам'яними стінами, унікальними металевими ґратами на вікнах з важкими, а також кованими залізними дверима.

АХЕЛИЙ (область БУРГАС)

Ахелой - це невеликий, стрімко розвивається болгарський курорт, який на сьогоднішній день представляє особливий інтерес для різних будівельних організацій, а також інвесторів нерухомості в Болгарії. Варто сказати, що в Ахеле туризм тільки починає свій розвиток. Важливою перевагою цього курорту є цікаве місце розташування.

АХТОПОЛ (область БУРГАС)

Невеликий курорт Ахтопол розташований за 87 км від Бургаса, а чудове гирло річки Велека знаходиться лише за 4 км від цього курорту. Крім цього в даній області є два довгі мальовничі пляжі з численними тихими і затишними містечками. Вода у морі тут тепла 25 ° C і дуже спокійна.

БАЛЧИК (область ДОБРИЧ)

Балчик є одним із наймальовничіших маленьких містечок північного чорноморського узбережжя Болгарії і знаходиться за 40 км від Варни. Це місто побудоване амфітеатром і звернене до моря. Також він надійно захищений потужними скелями, найбільша з яких – легендарний мис Каліакра. Буквально все місто просякнуте дивовижною романтичною атмосферою та спокоєм.

БАНКЯ (область СОФІЯ)

Курортне місто Банкя розташоване за 17 км від Софії біля підніжжя легендарної гори Люлін, серед прекрасної та буйної рослинності. Слід зазначити, що, незважаючи навіть на безпосередню близькість міста до Софії, тут відсутній столичний шум і суєта. Клімат у цьому селищі помірно континентальний, дні найчастіше сонячні.

БАНСЬКО (область БЛАГОЇВГРАД)

Місто Банско розташоване біля підніжжя великого Піринського гірського масиву приблизно за 160 км від Софії. Дане місто - це молодий гірськолижний болгарський курорт, що швидко розвивається, популярність якого неухильно зростає. Банско знаходиться біля підніжжя унікального національного парку, який був оголошений ЮНЕСКО одним із важливих об'єктів природної спадщини всього світу.

БОРОВЕЦЬ (область СОФІЯ)

Гірськолижний курорт Боровець є найстарішим у Болгарії. Район був заснований в 1896 році як місце полювання та відпочинку болгарських царів. З часом він перетворився на досить сучасний гірськолижний курорт із чудовою інфраструктурою, яка ідеально підходить для відпочинку, та чудовою територією для нескінченних лижних трас.

БУРГАС (область БУРГАС)

Бургас знаходиться в західній частині Бургаської затоки за 390 км на схід від столиці. За рахунок низького рівня узбережжя тут сформувалися три чудові озера – Бургаське, Атанасовське та Мандренське, які вражають своєю незвичайною красою та приваблюють туристів з усього світу.

БЯЛА (ВАРНА) (область ВАРНА)

Бяла - це чудове оздоровче курортне містечко, що знаходиться в 59 км на південь від Варни. Тут пляжі із золотавим піском ідеально гармонізують із зеленим масивів, що вражає своєю красою. Слід також зазначити, що в цьому районі дуже чисте море, оскільки поблизу немає промислових зон.

Варна (область Варна)

Варна - це не тільки важливий промисловий, культурний та економічний центр Болгарії, але і також її туристична столиця. Варна є також третім за чисельністю населення болгарським містом, де проживає понад 350 тисяч жителів. Це місто розташоване приблизно за 470 км від Софії.

ВЕЛИКО ТИРНОВО (область ВЕЛИКО ТИРНОВЕ)

Велико Тирнове – це стародавня столиця легендарного Другого Болгарського царства, справжня колиска місцевої архітектури, літератури та живопису. Потрапивши до цього міста, Ви станете безпосереднім учасником захоплюючої подорожі до минулого Болгарії, яка на той час успішно суперничала зі своїм величним сусідом – Візантією.

ВЕЛІНГРАД (область ПАЗАРДЖИК)

Велинград – це низькогірний бальнеокліматичний курорт лісової зони, розташований у Західних Родопах за 130 км від Софії. Слід зазначити, що Велинград є одним із наймолодших болгарських міст. Він був утворений у 1948 році шляхом об'єднання сіл – Камениця, Л'Джене та Чепіно, що знаходяться на лівому березі Чепинська.

ВІДИН (область ВІДИН)

Відін знаходиться на північному заході Болгарії, безпосередньо на березі Дунаю поруч із його великим поворотом. Це місто знаходиться приблизно за 190 км від Софії і є своєрідним прикордонним містом з Румунією та Сербією. Тут присутня безліч історичних та архітектурних пам'яток.

ВРАЦЯ (область ВРАЦЯ)

Місто Враца знаходиться приблизно за 112 км від Софії, біля підніжжя Лікарянського Балкана, на берегах річки Льова. Слід зазначити, що це місто є найбагатшим представником карстових формацій (таких як прірви, печери, ущелини, скелі) у всій країні. Цей регіон – чудове місце для альпінізму.

ГАБРОВО (область ГАБРОВО)

Габрово розташоване на висоті 400 м над рівнем моря на річці Янтра біля північного підніжжя гірського Балканського ланцюга. Це місто знаходиться приблизно за 220 км від столиці Болгарії. Крім цього слід зазначити, що Габрово розташоване поряд із географічним центром Болгарії, який є гірським курортом Узани.

ГОЦЕ ДІЛЧІВ (область БЛАГОЄВГРАД)

Місто Гоце-Делчев знаходиться в долині річки Місця, біля підніжжя гір Пірін та Родоп. Гоце Делчев розташований приблизно 212 км від Софії. Це місто названо на честь відомого болгарського революціонера Гоце Делчева. Під час османського панування місто славилося ремеслами. Тут виготовлялися дзвіночки для худоби, різноманітні сідла та сап'яни.

ДОБРИЩЕ (область БЛАГОЄВГРАД)

Добриво - це невеликий і тихий гірськолижний курорт, який знаходиться біля підніжжя гори Пірін на висоті приблизно 850 метрів над рівнем моря. Варто сказати, що це місто розташоване в 165 км від столиці Болгарії і є бальнеологічним та кліматолікуючим курортом. Крім цього він оточений трьома гірськими масивами (Ріла, Пірін та Родопи).

ДОБРИЧ (область ДОБРИЧ)

Добрич затишно розташувався серед Добруджанського плато. Місто знаходиться приблизно за 512 км від столиці Болгарії і є обласним центром. Крім цього, Добрич є столицею Золотої Добруджі. Слід зазначити, що на нинішній території міста жили люди з давніх-давен. Тут було відкрито залишки давньоримського поселення з 4 століття.

ДРЯНОВЕ (область ГАБРОВО)

Дрянове знаходиться на висоті 270 м над рівнем моря, безпосередньо біля підніжжя гірського Балканського масиву. Це місто розташоване у формі амфітеатру на берегах Дрянівської річки. Дряново відоме своїм винятково сприятливим кліматом, а також екологічно чистою природою та, звичайно ж, свіжим гірським повітрям.

ОЛЕНА (область ВЕЛИКО ТИРНОВО)

Порівняно невелике містечко Олена знаходиться в Єленській улоговині біля підніжжя гірського Балканського ланцюга. Це місто розташоване приблизно в 40 км від широко відомого міста Велико Тирново і близько 280 км від Софії. На околицях цього міста знайшли сліди людського життя з часів пізнього Неоліту.

ЄЛХОВО (область ЯМБОЛ)

Єлхово знаходиться на лівому березі річки Тунджа, за 339 км від Софії. Це місто затишно розкинулося серед родючого поля. Слід зазначити, що досить сприятливі природні умови зробили Єлхово привабливим місцем життя людей ще 6 000 років тому вони. Для цього міста характерно вплив двох кліматичних зон – Перехідно-середземноморської та Перехідно-континентальної.

ЗОЛОТІ ПІСКИ (область Варна)

Золоті піски – це найбільший за площею курорт на північному Чорноморському узбережжі. Він знаходиться за 19 км від Варни і приблизно за 490 км від Софії. Ця територія широко відома найчистішими пляжами на всьому Чорноморському узбережжі. Затишні готелі, пишна рослинність, унікальна мінеральна вода та особливий мікроклімат перетворюють Золоті піски на справжню перлину Болгарського узбережжя Чорного моря.

КАВАРНА (область ДОБРИЧ)

Каварна – це справді легендарне місто, доля якого наповнена періодами занепаду та слави. Місто розташоване в місці, де досить пологі схили Добруджанської рівнини буквально прорізані мальовничою ущелиною. На березі моря велично підноситься важкодоступний з прямовисними скелями мис Чиракман.

Карнобат (область БУРГАС)

Карнобат розташований серед Карнобатського поля, у Верхньо-Фракійській низовині. Місто знаходиться за 336 км від Софії. Варто сказати, що це місто є своєрідним центром сільськогосподарського району. На території Карнобату помірно-континентальний клімат, завдяки якому тут жити – одне задоволення.

КІТЕН (область БУРГАС)

Місто Кітен знаходиться на невеликому і дуже сонячному півострові, приблизно за 5 км від міста Приморсько і приблизно за 55 км від Бургаса. Два дуже красивих і спокійних затоки оточують це місто з півночі та півдня, утворюючи тим самим просторі та тихі пляжі курорту. Тут Ви можете взяти напрокат кораблик для захоплюючої прогулянки морем.

КРАНЕВО (область ДОБРИЧ)

Кранево - це маленьке курортне село, яке розташувалося на північному узбережжі Чорного моря. Море тут дрібне і цілком безпечне навіть для наймолодших плавців. У 1968 році тут знайшли джерела з унікальною мінеральною водою з температурою води близько 24°C. Літо у цих місцях сонячне та спекотне.

КИРДЖАЛІ (область КИРДЖАЛІ)

Кирджалі розташований в горах Родопи на річці Арда. Це місто знаходиться між водосховищами «Кирджалі» та «Студен кладенец». Кирджалі розташований приблизно в 250 км від столиці країни. Слід зазначити, що це місто - це обласний центр і центр відпочинку, а також історичного та культурного туризму.

КЮСТЕНДІЛ (область КЮСТЕНДІЛ)

Кюстендил розкинувся на заході Болгарії, неподалік північних схилів гори Осогово, на річці Банштиці. Місто розташоване за 90 км від Софії і приблизно за 27 км від кордонів з Македонією та Сербією. Слід зазначити, що Котловина цього міста дуже родюча, тому Кюстеділ часто називають «Фруктовим садом Болгарії».

ЛОВЕЧ (область ЛОВЕЧ)

Місто Ловеч знаходиться в 170 км від Софії. Він стоїть на берегах річки Осим і є одним із найдавніших та найцікавіших міст країни. На сьогоднішній день Ловеч є адміністративним центром і пов'язаний з південною частиною Болгарії через 3 гірські перевали: Шипка, Троянський і перевал Республіки.

ЛОЗЕНЕЦЬ (область БУРГАС)

Лозенець - це курортне морське селище, що знаходиться між курортами Кітен і Царево. Він розташований за 60 км від Бургаса. Слід зазначити, що цей райський куточок, затишно розташований у тихій затоці на узбережжі Чорного моря, приваблює величезну кількість відпочиваючих, які віддають перевагу більш тихим курортам.

ЛУКОВІТ (область ЛОВЕЧ)

Луковіт знаходиться приблизно за 125 км від Софії вздовж річки Златна Панега, у дуже гарному карстовому районі. Протягом довгих років тут жили римляни, фракійці та слов'яни. Слід зазначити, що у карстовому районі Ви зможете знайти понад 150 печер та прірв. Для цієї місцевості характерний теплий та м'який клімат.

МОНТАНА (область МОНТАНА)

Монтана розташована приблизно за 145 км від столиці Болгарії на річці Огоста, безпосередньо біля підніжжя гірського Балканського ланцюга. На сьогоднішній день місто є обласним центром і дуже важливим логістичним вузлом у північно-західній частині Болгарії. Тут було знайдено останки поселень, датованих кам'яною та мідною епохами.

НЕСЕБР (область БУРГАС)

Несебир – це маленьке, романтичне морське містечко, яке є одним із найбільш відвідуваних курортів країни. Він знаходиться на прекрасному скелястому Несебрському півострові, що мальовничо врізається прямо в море. Чудові пляжі є улюбленим місцем відпочиваючих завдяки їхньому унікальному піску, що вважається найдрібнішим у Болгарії.

ОГЛЯД (область БУРГАС)

Огляд знаходиться приблизно за 65 км від Варни. Він розташований на пагорбах гірського Балканського ланцюга, які плавно спускають до моря, вздовж річки Двійниця. Тут тихо, розмірено та провінційно. У радіусі більш ніж 50 км немає жодного промислового підприємства, плюс до всього саме селище має потужні очисні споруди.

ПАМПОРОВО (область СМОЛЯН)

Пампорово - це сучасний гірськолижний курорт, який є сонячним серед усіх зимових курортів Болгарії. Він розташований у самому серці Родопських гір, де відповідно до давніх міфів жив легендарний Орфей. Це прекрасне містечко приймає гостей вже майже півстоліття. За рівнем сервісу Пампорово нітрохи не поступається найкращим західноєвропейським курортам.

ПЛЕВЕН (область ПЛЕВЕН)

Плевен знаходиться біля річки Віт у центральній частині Дунайської рівнини. Місто розташоване приблизно за 174 км від Софії і є обласним центром. Слід зазначити, що Плевен має дуже стару і багату на найрізноманітніші події історію. Найбільш ранні сліди діяльності людини по цих землях відносяться до кінця п'ятого століття до н.

ПЛОВДІВ (область ПЛОВДІВ)

Пловдив є одним із найдавніших міст не тільки країни, а й усієї Європи. Місто розташоване на шести унікальних пагорбах із Сієніту на заході Верхньо-Фракійської низовини, на берегах найбільшої в країні річки Мариці. Пловдив - це друге за величиною болгарське місто. Він знаходиться приблизно за 150 км від Софії.

ПОМОРІ (область БУРГАС)

Поморіє знаходиться на скелястому півострові, приблизно за 18 км від міста Сонячний берег. Завдяки сприятливому клімату та унікальній природі цей курорт є справді ідеальним місцем для реабілітації та відпочинку. Температура повітря та води тут у липні в середньому становить 23,6°C. Протягом століть це місто стало відомим не тільки як центр виробництва солі, а й садівництва.

ПРИМОРСКО (область БУРГАС)

Приморсько розташований за 52 км від Бургаса і приблизно за 442 км від Софії. Тут є морський порт, і здійснюються регулярні автобусні рейси до найпопулярніших курортів південного узбережжя Чорного моря. Слід зазначити, що Приморсько є порівняно новим курортом, відкритим для вільного доступу туристів.

РАВДА (область БУРГАС)

Порівняно невелике курортне селище Равда знаходиться за п'ять кілометрів від Несебра і поряд з головним шосе країни. Тут чудовий теплий клімат з величезною кількістю сонячних та дуже теплих днів у році. Повітря також тут дуже чисте, оскільки в цій курортній зоні немає промислових підприємств.

РОЗЛОГ (область БЛАГОЇВГРАД)

Розлог розташований на південному заході Болгарії, приблизно за 150 км від столиці. Тут особливою популярністю користуються гірські лижі, але лише за дві години Ви маєте можливість доїхати до Егейського моря, що робить цей регіон справді унікальним для відпочинку. Клімат тут напрочуд м'який, оскільки гори захищають регіон від холодних північних вітрів, а середземноморське повітря несе приємну прохолоду.

РУСІ (область РУСІ)

Руссе - це п'яте за величиною місто в країні і при цьому найбільше місто на березі Дунаю. Він розташований за 315 км від Софії і за 106 км від Велико Тирново. Описуване місто має унікальну старовинну архітектуру, і на сьогоднішній день є обласним центром державного значення.

СВЯТО ВЛАС (область БУРГАС)

Курорт Святий Влас виріс із маленького (всього 3 тисячі жителів) прибережного селища. На сьогоднішній день Святий Влас є одним з молодих місцевих курортів, що дуже динамічно розвиваються. Він знаходиться лише за 6 км від Сонячного Берега. З узбережжя описуваного курорту відкривається чудовий краєвид на Несебр.

СІЛІСТРА (область СИЛІСТРА)

Сілістра знаходиться на правому березі Дунаю, приблизно за 442 км від столиці Болгарії. Саме із Сілістри бере свій початок сухопутний кордон між Румунією та Болгарією. Місто протягом усього свого існування було обласним центром. Сілістра розташована безпосередньо на кордоні з Румунією та є останнім болгарським містом на Дунаї.

СИНЕМОРЕЦЬ (область БУРГАС)

Синеморець - це маленьке, красиве морське селище, розташоване на півдні болгарського Чорномор'я. На цій затишній території розкинулася воістину чарівна природа. Поруч із Синеморцем розташовані два чудові пляжі з кришталево чистою водою, а також нескінченні ліси, що простяглися вздовж річки Велека, яка плавно вливається в море, створюючи химерний естуарій.

СЛІВЕН (область СЛИВЕН)

Слівен знаходиться у східній частині Верхньо-Фракійської низовини, біля підніжжя гір Стара планина. Це місто розташоване приблизно за 279 км від Софії і за 114 км від Бургаса. Слід зазначити, що на північ від Слівена знаходиться природний парк «Синє каміння». Крім цього через місто протікають одразу три річки – Аснівська, Новоселська та Селішна, що ділять місто на 3 частини.

СМОЛЯН (область СМОЛЯН)

Смолян є найбільшим містом у горах Родопи, а також обласним центром, що знаходиться на висоті 1000 метрів над рівнем моря. Це місто затишно розкинулося вздовж річки Чорна, що бере початок з вершини гірського комплексу Родопи. Слід зазначити, що це місто знаходиться в центральній частині південної Болгарії, в найгарнішій частині Родоп.

СОЗОПОЛЬ (область БУРГАС)

Созополь – це порівняно невелике рибальське та курортне місто, розташоване на півдні Болгарії за 30 км від знаменитого Бургаса на дуже мальовничому півострові в Бургаській затоці. Це місто було засноване мілетськими греками у VI столітті до н. і був найранішою колонією греків на Чорному морі. Згодом він отримав ім'я Созополіс, що означає місто порятунку.

СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (область БУРГАС)

Сонячний берег цілком заслужено є найбільшим і найвідомішим болгарським курортом. Він знаходиться в 90 км від Варни і налічує на сьогоднішній день більше сотні суперсучасних готелів, які красиво розташовані на широких і довгих алеях, які буквально всипані різноманітними зеленню, садами і тінистими парками.

СОФІЯ (область СОФІЯ)

Софія – це столиця Болгарії. На гербі цього міста написано - "Растет, але не старіє". І можна з упевненістю сказати, що Софія відповідає даному девізу. Столиця Болгарії - це одне з найдавніших міст Європи. Місто процвітало, потім руйнувалося, але знову і знову відроджувалося. Софія – це також найбільше болгарське місто.

СТАРА ЗАГОРА (область СТАРА ЗАГОРА)

Стара Загора розташована приблизно 230 км від столиці Болгарії. Сюди можна без будь-яких проблем доїхати завдяки першокласній трасі. Це місто знаходиться за 90 км від Пловдіва. Стара Загора на сьогоднішній день є великим економічним та культурним центром, а також відома як місто лип, творчості та талановитих поетів.

ТЕТЬЕВИЙ (область ЛОВЕЧ)

Тетевен знаходиться по берегах річки Белі Віт біля підніжжя Тетевенського Балкана в 116 км від Софії. Численні археологічні пам'ятки є чудовим доказом того, що цю місцевість люди населяли з давніх часів. Унікальні знахідки були успішно знайдені в печерах Байовиця, Моровиця та Дрганчовиця.

ТРОЯН (область ЛОВЕЧ)

Троян розташований на висоті 510 метрів над рівнем моря і простягся берегами річки Белі Осим. Це місто знаходиться приблизно за 160 км від Софії. Найдавніше населення, яке мешкало на північних схилах Центральних Балканських гір, проживало в печерах Василевської гори. Місто має багаті традиції та широко відоме ремісничими шедеврами.

ТРАВНА (область ГАБРОВО)

Тревна знаходиться на висоті 440 метрів над рівнем моря, біля підніжжя гірського Балканського ланцюга. Це місто розташоване за 245 км від Софії і за 17 км від Дряново. Можна з упевненістю стверджувати, що Трявна – це музей просто неба. Завдяки природним пам'яткам, сприятливому клімату та чистому гірському повітрі це місто користується особливою популярністю у еко-туристів.

ХАСКОВО (область ХАСКОВО)

Хасково знаходиться у центральній частині південної Болгарії, біля підніжжя східних Родоп. Це місто розташоване приблизно за 225 км від Софії і за 64 км від Стара-Загори. Тут знаходиться найбільший у світі монумент, який присвячений Богородиці та потрапив до книги Гіннеса з висотою 31 метр. Через свої рекордні розміри та відповідне місце розташування цю статую можна без проблем побачити з будь-якого району міста.

ЦАРЄВО (область БУРГАС)

Царево знаходиться майже на півдні чорноморського узбережжя Болгарії, поряд із турецьким кордоном. Це місто розташоване в тому місці, де річка Чорна і гірський масив Странджа зустрічаються з Чорним морем. Курорт Царево розкинувся на 2 півострова та 4 затоки. Він пропонує туристам сучасні готелі, ресторани та численні кафе європейської та національної болгарської кухні, стоянки для яхт та відмінні умови для активного відпочинку та риболовлі.

ШУМЕН (область ШУМЕН)

Шумен знаходиться на північному сході Болгарії на берегах річки Боклуджа приблизно за 380 км від Софії та за 140 км від Велико Тирново. Це місто є обласним центром. Шумен має багату на різноманітні події тисячолітню історію. На сучасній території міста було знайдено останки поселень із бронзової ери.

ЯМБОЛ (область ЯМБОЛ)

Ямбол розташований на сході Верхньо-Фракійської низовини на берегах річки Тунджа. Дане місто розташоване за 304 км від столиці Болгарії та за 28 км від Слівена. Ямбол на сьогоднішній день є обласним центром. У місті є величезна кількість історичних, архітектурних та інших визначних пам'яток.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!