travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Курорти Греції

На сьогоднішній день у нашій виставі Греція - це тепле лагідне сонечко, блакитне узбережжя чистого моря, надзвичайні мальовничі пейзажі, запашна кава і маса розваг - загалом все те, що сприяє бездоганному відпочинку.

Тут без проблем можна поєднувати як спокійний відпочинок на морі, так і цікаві та захоплюючі екскурсійні тури, відвідавши які Ви зможете поринути у загадковий світ давньої історії Греції, відчути себе на вершині Олімпу чи пройти слідами Олександра Македонського.

Грецькі курорти вже давно завоювали серця багатьох туристів з усіх куточків світу. Вишукана краса природи гармонійно поєднується тут із м'якістю клімату Греції. Невеликі села, що примостилися на схилах гір, потопають у зелені будинки, мальовничо порізані береги заток, омиваються ласкавими морськими хвилями - все це створює неповторний колорит і надає особливої витонченості красі пейзажу.

Окрім чудової грецької кухні, яка має свої унікальні страви, здатні задовольнити будь-який апетит, різноманітності екскурсійної програми – країна зустрічає туристів приємними цінами на тури до Греції та прекрасними готелями, багато з яких розташовані на морському узбережжі.

Унікальність готелів Греції полягає в тому, що на будь-якому грецькому курорті широко представлені всі категорії та типи готелів від розкішних 5* готелів до економічних 2*.

Афіни (Athens)

Столиця Греції – місто дивовижної долі, що пережило за свою історію періоди розквіту та занепаду, величі та приниження, блиску та невідомості. Готелі Афін дивують своєю архітектурою та комфортом. Тут є все: від величних пам'яток античної архітектури, що красномовно свідчать про славне минуле, і музеїв, що зберігають культурну спадщину стародавніх греків, до ультрамодних нічних клубів та дискотек, від фешенебельних модних магазинів і бутіків до блошиних ринків, від вишуканих дорогих ресторанів музика національних таверн.

Кріт (Crete)

Острів з прозорим, теплим морем та численними пляжами, яскравим сонцем та прохолодними зоряними ночами, добре відомий своїми археологічними пам'ятками та чудовою природою. Сьогодні Кріт продовжує бурхливо розвиватися, змінюючи свій вигляд. У містах з'являється все більше будівель сучасної архітектури. Колишніми залишаються лише села, що зберігають звичний багатовіковий спосіб життя. Готелі Криту нададуть бездоганний відпочинок на будь-який смак.

Крит поділяється на чотири регіони:

* Іракліон (Heraklion)

* Ретимно (Rethymno)

* Лассіті (Lassiti)

* Ханья (Chania)

Родос (Rhodes)

Третій за величиною острів Греції з розвиненою туристичною інфраструктурою. Родос відомий прекрасними пляжами та розкішними пейзажами, античним Акрополем у Ліндосі та лицарським замком у старій частині міста, унікальною долиною метеликів та привітністю місцевих жителів. У готелях Родосу є все для комфортної відпустки.

Острів Кос (Kos)

Його називають «островом Гіппократа» або «садом Егейського моря». Тільки, побувавши тут, можна зрозуміти чому. Мальовничі села, розкидані по всьому острову, різні архітектурні пам'ятники, м'які піщані пляжі і блакитне море в гармонії один з одним утворюють дивовижно чарівну атмосферу цього місця, яка притягує сюди безліч гостей, змушуючи їх повертатися сюди знову і знову.

Корфу/Керкіра (Corfu/Kerkyra)

Легендарний острів Корфу (Керкіра) приваблює туристів завдяки неповторній атмосфері спокою та веселощів в оточенні чарівної природи, гостинності та музичному темпераменту місцевих жителів, чистій морській воді, чудовим пляжам та м'якому клімату. Готелі Корфу порадують своєю повсякденною обстановкою та першокласним сервісом.

Пелопоннес (Peloponnese)

У маленьких містечках Пелопоннесу зберігся традиційний спосіб життя греків, здається, що тут нічого не змінилося протягом сотень років. Пройшовши вузькими вуличками гірських сіл, можна реально уявити, як жили люди років п'ятсот тому. На острові добре розвинені традиційні народні промисли. У лавках варто придбати сувенір справді ручної роботи. Готелі Пелопоннесу – чудове місце для проведення спокійного та комфортного відпочинку.

Халкідікі (Chalkidiki)

Без перебільшення, це один із райських куточків землі і на даний момент є одним із найекологічніших центрів туризму. Соснові дерева, що спускаються зі схилів і відбиваються в спокійному морі, надають певної унікальності всьому природному ансамблю, а готелі Халкідік у поєднанні з обслуговуванням зроблять Вашу відпустку в Греції ще прекраснішою.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!