travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Популярні курорти Болгарії

Болгарія користується неабиякою популярністю серед туристів. Тут є що подивитись і де відпочити у будь-яку пору року. Країна просто зачаровує своїми надзвичайними пейзажними картинами, найчистішими золотими пляжами, різноманітною та знаменитою болгарською кухнею , відомими на весь світ пам'ятками та неосяжною культурою.

На території Болгарії сформувався винятковий біоклімат, що ідеально підходить для лікування в численних санаторіях. Під час відпочинку на курортах Болгарії ви зможете багато зробити для підтримки та відновлення свого здоров'я. За останні роки відзначено підвищення рівня інфраструктури курортів, з кожним роком відкриваються нові та нові готелі.

Велика кількість курортів в країні, безперечний плюс. Чим ширший та різноманітніший вибір, тим більше шансів знайти те місце, яке дійсно вам сподобається. Дивіться також актуальні ціни на тури до Болгарії

Албена

Албена – мабуть найпопулярніший курорт Болгарії. Тут ви знайдете і золотий пісок із морем, і чудові пам'ятки. Місто повністю призначене для туризму і тому обслуговування тут завжди проходить на найвищому рівні, а готелі в Албені на будь-який смак та гаманець. Таким чином, ви зможете відпочити в Болгарії навіть за найскромнішого бюджету і повірте, що це буде справді незабутньою і прекрасною подорожжю для вас.

Золоті піски

Курорт Золоті піски - перлина болгарського Чорноморського узбережжя, розташована за 18 км від Варни та аеропорту. Тут, у прямому значенні слова, пляжі із золотим піском! Завширшки вони іноді досягають 100 метрів. Тут чудовий клімат, унікальний заповідний парк, гарячі сірчані джерела, комфортна температура повітря (не більше 27°С) та води (24°С-25°С навіть уночі) – все це створює чудові можливості для відпочинку.

Золоті піски позиціонують як ідеальне місце для сімейного відпочинку із дітьми. Але близьке розташування Варни робить його цікавим і для активного молодіжного відпочинку. Саме там зосереджене все нічне життя курорту, а ось на самих Золотих пісках на Вас чекає різноманітний вибір ресторанів. Готельна база курорту різноманітна: від розкішних 5* до бюджетних 2*.

Сонячний берег

"Сонячний Берег" (Сланчев Брег) - найбільший міжнародний курорт Болгарії. Цей курорт - справжня болгарська перлина, курорт з атмосферою свята, що дарує чудові спогади і занурює в атмосферу яскравих барв та радості.

Пляжна коса із золотистими піщаними дюнами та затока з блакитними, дивовижно прозорими водами – знаходяться недалеко від Бургаса, за півгодини їзди від міста. Спокійна гладь моря, легкий бриз, чисте повітря "Сонячного Берега" зачарують вас назавжди.

Сонячний день

Сонячний День - туркомплекс розташований за 10 км від Варни на самому березі моря. М'який клімат, чисте повітря, насичене киснем та негативними іонами, морська вода з вмістом солей та мікроелементів, природний парк, мінеральні джерела. Сонячний день - має в своєму розпорядженні два бальнеолікувальні центри з понад 100 видів медичних послуг, пов'язаних з лікуванням, відновленням і турботами про красу; двома критими та одним відкритим басейнами з мінеральною водою; тенісним кортом, портом для яхт та човнів.

Балчик

Балчик – це пишна зелень та амфітеатрально розташовані будинки з дахами з червоної черепиці, білі скелі та синє море.

Балчик - містечко вельми своєрідне, цікаве, і якнайкраще підходить для романтичної подорожі, що дійсно запам'ятовується. З давніх часів він вважається справжнім містом закоханих. І багатьом, хто побував у Балчику, приходить та сама думка - добре було б зустріти старість тут. У Болгарії, яка зараз у русі, яка будує, руйнує, ремонтує – тут острівець спокою, налагодженості та завершеності. Тут уже все зроблено. Тут закінчуються пошуки та метання, стреси та хвилювання. Тут просто живуть…

Кранєво

Чистий, золотистий пляж, спокійне море, близькість до двох великих курортних комплексів чорноморського узбережжя, регулярні автобусні лінії до Албени, Золотих Пісків та Варни, вражаюче низькі ціни і, звичайно, не на останньому місці, безліч ресторанів із національною болгарською кухнею (механи) та дискотек - ось список особливих переваг відпочинку в Кранів.

Св. Костянтин та Олена

Курорт розташований у чудовому зеленому парку з великою кількістю мінеральних джерел. Острів Святого Костянтина та Олени – поєднання екзотики та сучасності, один із найпривабливіших курортів чорноморського узбережжя Болгарії.

Курорт Святий Костянтин та Олена – це природний парк з кипарисами та смоковницями в лісистій місцевості, рельєфний морський берег, невеликі тихі затоки, тиша та спокійний відпочинок, лікувальні мінеральні джерела, чарівне поєднання морського бризу на висоті 25 м над рівнем моря вікових дерев.

Варна

Портове місто та курорт Варна – друге у Болгарії за чисельністю населення місто. Випереджає його лише столиця – Софія. Варна є великим культурним центром, важливим транспортним вузолом Болгарії. Крім того, це є великий фінансовий центр країни. Маючи поромне з'єднання з такими містами, як Одеса, Стамбул, Батумі та Поті, з Портом Кавказ, Варна є найбільшим портом у країні. За офіційними даними, населення міста становить триста шістдесят тисяч людей. Але реально проживає у місті Варна понад шістсот тисяч людей.

Огляд

Огляд – курортне селище, розташоване між містами Бургас та Варна на березі мальовничої затоки Чорного моря. Унікальні природні та кліматичні умови селища гарантують Вам відпочинок в екологічно чистому місці на межі гір та моря, лісу та блакитних хвиль.

Святий Влас

Св.Влас – порівняно молодий курорт Болгарії, що активно розвивається, розташований на схилі пагорбів, що нагадує Крим всього за 6 кілометрів від найбільшого південного курорту Сонячний берег. Поселення Святий Влас заснувало фракійське плем'я ларисів у П ст. н.е., а названо воно на честь покровителя торгівлі Велеса (Святого Власа).

Несебр

Несебр - одне з найстаріших містечок Європи, засноване понад 5 тисячоліть тому. Діляється Несебр на дві невеликі частини: Новий Несебр, в якому розташована більшість сучасних будинків та готелів, що примикає до курорту Сонячний Берег та Старий Несебр, розташований на дивовижно красивому маленькому півострові.

Дивитись усі курорти Болгарії >>>

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!