(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Міста, де туристів більше, ніж мешканців

01.08.2017

Компанія On The Go Tours пропонує рейтинг міст світу, в яких навряд чи вдасться зустріти корінних жителів – адже туристів тут у кілька разів більше.

Перше місце – Париж

Популярність столиці Франції надає не лише її знаменитий шарм та Ейфелева Башта, а й легенди про місто, які без кінця створюють все нові та нові мандрівники. Отже, кількість туристів у 8 разів перевищує кількість парижан: 18 мільйонів людей на рік вирушають у тури до Парижа, де мешкає лише 2,2 мільйона французів.

Друге місце – Куала-Лумпур

Куала Лумпур

Куала-Лумпур настільки зачарував мандрівників з усього світу, що адміністративну столицю Малайзії довелося перенести до сусіднього міста, спеціально для цього збудованого. Серед футуристичних хмарочосів та стародавніх мечетей лише кожен сьомий перехожий виявиться мешканцем Куала-Лумпур.

Третє місце – Дубай

відпочити в Дубаї

Неймовірний Дубай до 2020 року планує стати найпопулярнішим курортним містом світу. Для туристів тут зводяться нові і нові атракціони, розкішні готелі, величезні моли. Чудова інфраструктура, бездоганні піщані пляжі та першокласний сервіс вже зараз приваблюють відпочити в Дубаї 15,6 мільйона людей на рік. Ця кількість мандрівників майже у 6 разів перевищує населення Дубаї.

Читайте також: 10 причин поїхати до Дубаї

Серед інших міст, наповнених туристами, згадуються Мілан, Барселона, Прага, Відень, Амстердам, Тайбей та Осака.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!