travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Найкращі готелі для відпочинку з дітьми у Болгарії

Відпочинок з дітьми в Болгарії має масу переваг: акліматизація практично відсутня, пляжі Болгарії піщані, з пологим заходом у море, переліт нетривалий, відмінна кухня, доброзичливе ставлення та безліч розваг як для дітей, так і для дорослих. Крім того, тури до Болгарії можуть похвалитися досить невисокою вартістю. Курорти Болгарії також залучають розвиненою інфраструктурою для дітей: у готелях є дитячі майданчики та басейни, міні-клуби та професійні няні, розваги для різних вікових груп та смачне здорове харчування. Розглянемо найпопулярніші готелі Болгарії для відпочинку з дітьми.

Дивіться також: Актуальні ціни на тури до Болгарії

Найкращі курорти Болгарії для відпочинку з дітьми – Албена, Золоті Піски, Сонячний Берег, Несебр та Дюні (Дюни).

Албена

Flamingo Grand 5* - готель розташований 150 м від пляжу і входить до комплексу готелів Flamingo. Для дітей у готелі передбачено: дитячий басейн, ігровий майданчик, анімація та луна-парк на території комплексу. Система живлення: напівпансіон або повний пансіон.

Kaliakra 4* - чудовий готель для сімейного відпочинку знаходиться на першій лінії і готовий порадувати своїх маленьких гостей дитячим басейном, водними гірками, ігровим майданчиком, захоплюючою анімацією та дитячим садком. Система живлення: ультра все включено.

Laguna Mare 4* – готель знаходиться за 80 м від пляжу, входить до складу комплексу Laguna Beach. Дітям готель пропонує дитячий басейн, міні-клуб, дитячу спортивну анімацію та послуги няні. Є номери із двоповерховими дитячими ліжками. Система живлення: все включено.

Orhideya Park 3* – пропонує недорогий сімейний відпочинок у Болгарії. Готель знаходиться в 500 м від пляжу і має доглянуту зелену територію. Для дітей передбачено дитяче ліжечко в номері та дитячий басейн. Система живлення: все включено.

Золоті піски

Melia Grand Hermitage 5* – готель з чудовою територією розташований за 100 м від міського пляжу, на якому за додаткову плату можна скористатися парасольками, шезлонгами та матрацами. Для дітей в готелі є ігровий майданчик, два міні-клуби, тематичні вечори та розважальні програми, міні-дискотека, дитячий басейн та дитяче меню у ресторані. Система харчування: сніданки, напівпансіон, все включено.

Grifid Bolero 4* – готель розташований за 50 м від пляжу і входить до мережі готелів Grifid. На дітей тут чекають дитячий басейн, ігровий майданчик, міні-клуб, дитячий буфет, міні-дискотека, дитячі ліжечка, дитячі стільці в ресторані, розважальна програма (у тому числі обід та вечеря з аніматорами). Система живлення: ультра все включено.

Sentido Golden Star 4 * - розташований на узбережжі. Остання реставрація готелю відбулася у 2013 році. Дітям готель пропонує дитячі ліжечка, міні-клуб, дитячий басейн, ігровий майданчик та захоплюючу анімаційну програму. Система живлення: напівпансіон, повний пансіон, все включено.

Atlas 4* – затишний готель розташований за 150 м від пляжу та повністю відреставрований у 2013 році. Для дітей передбачені: міні-клуб, розважальна програма з аніматорами, дитячі ліжечка (на запит) та дитяче відділення у басейні для дорослих. Система живлення: ультра все включено.

Сонячний берег

Royal Palace Helena Sands 5 * - знаходиться в 50 м від моря і має спільну територію з готелем Royal Palace Helena Park 5 * . На цій території для дітей є дитячий басейн, ігровий майданчик з гірками, дитячі ліжечка (за запитом) та міні-клуб для дітей віком від 4 до 12 років. Система живлення: в Helena Sands - напівпансіон, в Helena Park - ультра все включено.

Iberostar Sunny Beach Resort 4 * - сучасний комфортабельний готель знаходиться в 70 м від пляжу. Готель повністю відреставрований у 2012 році. Для дітей є 4 дитячі басейни, водна гірка, ігровий майданчик, міні-клуб, дитячий буфет, розважальна програма, дитячі ліжечка (за запитом). Система живлення: все включено.

Majestic Hotel 4* - готель з красивою доглянутою територією, розташований на узбережжі біля міського пляжу. На маленьких гостей готелю чекають: дитячий басейн, міні-клуб, дитячий буфет і дитяче меню в ресторані, розважальна програма з аніматорами, ігровий майданчик, дитячі ліжечка. Система живлення: напівпансіон.

Несебр

SOL Nessebar Palace 5* – вишуканий готель із шикарною зеленою територією розташований за 50 м від пляжу. Дітям готель може запропонувати: ігровий майданчик, два дитячі басейни, водні гірки, міні-клуб, анімаційну програму, дитячі ліжечка. Система живлення: все включено.

Готелі Sol Nessebar Bay 4* та SOL Nessebar Mare 4* – входять в один комплекс із SOL Nessebar Palace 5*, тому територія та послуги на ній у них спільні. Основна відмінність – готелі категорії 4* є економічнішими варіантами.

Festa Panorama 4* – готель зі спокійною сімейною атмосферою, який знаходиться за 150 м від пляжу та за 20 хвилин ходьби від Старого міста. Для дітей в готелі є дитячі ліжечка (за запитом), майданчик, дитячий басейн, міні-клуб і розважальна програма з аніматорами. Харчування: все включено.

Дюні (Дюни)

У єдиний комплекс Duni Royal Resort входять готелі Marina Beach 5* , Belleville 4* , Pelikan 4* та Holiday Village 4* . Всі готелі мають загальну інфраструктуру комплексу. Для дітей є дитячий басейн, майданчик, анімація, міні-клуб, міні-дискотека, дитячі ліжечка, дитячі стільці в ресторані. Система живлення: все включено.

Marina Royal Palace 5 * - сучасний готель розташований на березі моря. Для маленьких гостей тут передбачені: дитячі ліжечка (на запит), дитячі стільці в ресторані, майданчик, дитячий басейн, анімація, міні-клуб, міні-дискотека, послуги няні (за додаткову плату). Система живлення: все включено.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!