travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Острів Родос

Грецьких островів налічують близько 3000 одиниць, більшість із них - безлюдні. Ті, що заселені, активно відвідуються туристами. Родос - один із найкрасивіших островів Греції та четвертий за величиною. Винятковою особливістю острова є те, що 310 днів на рік, тут тепла та сонячна погода, а у поєднанні з гарною природою, блакитним морем та гарним сервісом – це відмінне місце для відпочинку. Також не слід забувати і про історію острова. Є чудова можливість поєднати пляжний відпочинок та екскурсійний.

Як свідчить міф, острів Родос піднявся з глибин моря з волі Зевса у дарунок богу Сонця - Геліосу. Також Родос відомий одним із 7 чудес світу – Колосом Родоським. Щоправда після землетрусу за давніх часів, від статуї залишився лише постамент. Основну частину статуї було продано, і досі так і не знайдено.

З давніх-давен острів служив своєрідним мостом між Сходом і Заходом, то багатіючи в цій торгівлі, то піддаючись розграбуванню. Островом володіли фінікійці, елліни, перси, сарацини, генуезці, лицарі ордена Іоаннітів, турки. У 1948 Родос знову увійшов до складу Греції.

Столиця острова – Родос. Тут ви можете наочно поринути в історію і перенестись на кілька століть тому. Місто до цього часу зберегло всю загадку стародавньої цивілізації. У цьому ви можете переконатися, прогулявшись вузькими вуличками з багатьма пам'ятками історії та архітектури. Тому ЮНЕСКО включив це до міста до списку світової спадщини.

Радимо відвідати туристичний базар, що знаходиться біля входу до старого міста. Там можна купити сувеніра для себе та знайомих. Також там величезний вибір алкогольних напоїв, у тому числі і традиційних грецьких, причому ціни помітно нижчі, ніж у Duty Free в аеропорту. Як пояснюють місцеві торговці, невисокі ціни їм вдається встановлювати за рахунок 13% податку на продукцію на острові – меншого, ніж на інших територіях країни.

Щодо нічного життя, то воно тут бурхливе. На острові є багато кафе, ресторанів, клубів барів, де туристи можуть чудово провести час в оточенні гарного сервісу. Кожен заклад приваблює гостей найкращими пропозиціями, такими як безкоштовний вхід, безкоштовний коктейль у подарунок та багатьом іншим.

Найвідоміший на острові клуб – "Парадізо", розташований неподалік міста Родоса. Якщо ви добираєтеся до нього з центру Фалеракі, таксист вимагатиме з вас щонайменше 15 євро. Стільки ж коштуватиме вхід до нічного закладу.

Між Родосом і Фалеракі знаходиться великий аквпарк. Вартість входу на територію становить 20 євро. У цю суму включено всі місцеві атракціони, а також парасольки та шезлонги, катання на штучних хвилях та багато іншого. Вибір розваг тут настільки великий, що туристи, як правило, воліють проводити тут цілий день. Якщо ви хочете об'їздити весь острів і подивитися всі визначні пам'ятки, радимо взяти напрокат автомобіль. Тут ця послуга дуже популярна. У день оренда автомобіля коштуватиме 35-40 євро, без урахування бензину.

Кожен відпочиваючий на острові Родос знайде тут місце за смаком: тихі та спокійні Ліндос та Колимбія, наймодніший молодіжний курорт Фаліракі, Яліссос, знаменитий своїми найкращими клубами для занять віндсерфінгом та багато інших розваг.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!