travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Острів Санторіні

Санторіні - це група маленьких вулканічних острівців, які знаходяться в Егейському морі, неподалік основної частини Греції. Це не тільки найкрасивіші острови у світі, але й дуже значущі для археології та геології місце, оскільки острів знаходиться на вулкані, що діє. Також острів Санторіні інакше називають острів Тіра.

Колись тут було потужне виверження вулкана, внаслідок якого загинула мінойська цивілізація та стародавнє місто Акротірі. Деякі дослідники розглядають теорію, що острів-це єдина видима частина зниклої Атлантиди.

На найвищих точках острова розташувалися два міста, Іа та Фіра. У цих містах можна відпочити в хороших готелях, помилуватися неймовірною красою пейзажу, що відкривається із цієї частини острова. Також у вечірній час можна розважитись у місцевих ресторанах та барах, яких тут чимала кількість.

Що стосується погоди на острові, то тут тепла зима та сонячне літо. Щоправда, є сезон дощів, але він триває кілька тижнів, і захоплює місяці листопад-лютий. Дуже рідко, але буває, що випадає сніг. Температура на острові Санторіні: навесні 17°C - 22°C, влітку 22°C - 40°C, восени 25°C - 17°C, взимку 17°C - 7°C. Досить сильні вітри, як правило, йдуть з півночі (насамперед, вітер Мелтемі у серпні), проте південні вітри іноді бувають теж дуже різкими.

Хороших пляжів у Санторіні кілька, але одними з найкращих вважається Перісса, Камарі, Монолітос та Червоний Пляж. Перші три пляжі відрізняються від усіх тим, що там чорні вулканічні піски, а вода має блакитний колір. Червоний пляж розмістився трохи далі від попередніх трьох поблизу руїн стародавнього міста Акротірі.

Санторіні славиться своїм бурхливим нічним життям. Тут для цього передбачено багато розважальних закладів. Санторіні - ідеальний вибір тих, хто шукає для відпочинку космополітичне місце з відмінними готелями, гурме-ресторанами та традиційними тавернами, де гостей від душі пригощатимуть найкращими місцевими стравами, виготовленими з екологічно чистих грецьких продуктів, а також дивовижним місцевим вином. Так-так, Санторіні широко славиться своїми винами, адже на вулканічній землі острова дозрівають чудові сорти винограду (наприклад, місцеві сухі вина вважаються одними з найкращих, особливо знамените Вінсанто). Традиційні продукти, які відвозить із собою будь-який турист - квасоля "фава", помідори, вина, а також масу симпатичних сувенірів, листівок та чудових фотознімків.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!