travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Снорклінг у Єгипті

Перш ніж докладніше говорити про снорклінг, правильніше буде обговорити, що це таке. Снорклінг - це плавання з маскою та ластами на поверхні води. Це заняття вважається дуже цікавим і цікавим, від нього в захваті як молодь, так і люди похилого віку. У багатьох готелях Єгипту не обов'язково кудись далеко відпливати від берега для заняття снорклінгом. Помилуватися красою підводного світу ви зможете прямо біля берегів Червоного моря, яке дуже багате на різні види рибок та коралів.

Поради для снорклінгу:

1. Якщо ви наважилися поплавати з маскою в ластах, то обов'язково візьміть із собою шматочок хліба. Поки ви плаватимете, вони зграєю будуть крутитися біля вас і їсти ваше частування. Це видовище просто неймовірної краси. Але не забудьте заздалегідь уточнити адміністрацію готелю, чи можна годувати рибок. Якщо ж персонал дав добро, захопіть підводний фотоапарат, він зайвим точно не буде.

2. Будьте уважні під час годування мешканців водного простору. Не дражніть скатів, не чіпайте їжаків, не опускайте руки в невідомі коралові тріщини. В іншому випадку ви ризикуєте замість задоволення від снорклінгу отримати травму.
Снорклінг у Єгипті
3. Що стосується спорядження для цього виду спорту, тут теж існує кілька правил: підбирайте обладнання за розміром, не потрібно щоб маска або ласти доставляли вам дискомфорт, маска повинна щільно прилягати до обличчя і краще якщо трубка буде від неї окремо, трубка повинна мати зручний і м'який загубник, а верхній кінець трубки повинен бути вищим за рівень голови, ласти беріть жорсткі біля основи і м'якими на кінцях.

4. Не ризикуйте плавати самостійно, тим більше, якщо ви робите це вперше. Для впевненості візьміть із собою напарника, який зможе захистити вас у разі нападу одного з жителів водного світу.

Читайте також: Акули в Єгипті

5. Під час снорклінгу важливо бути спокійним. Всі ми знаємо як небезпечна живність відчуває наш страх, і закінчується це зазвичай не зовсім добре, для нас природно. Тому спокій і лише спокій.

6. Утримайтеся від заняття цим видом спорту після вживання алкоголю, прийому ліків, перевтоми, холоду. Всі ці показники уповільнюють здатність швидко щось розуміти і правильно оцінювати ситуацію.

7. Не їжте за дві години до заняття снорклінгом, їжа зазвичай перевтомлює вас, ви втрачаєте здатність швидко рухатися, це знову ж таки не на вашу користь.

Снорклінг у Єгипті

Цікаві місця в Єгипті для снорклінгу:

Хургада

Цей курорт дуже багатий своїм підводним світом, красиві корали, безліч різновидів риб, це все є в Хургаді. Так як ця вся краса знаходиться далеко від берегів моря, єгиптяни пропонують вирушити в снорклінг тур на катері. Погодьтеся, що це дуже цікаво. Тільки в Хургаді можна побачити фантастичний підводний рельєф із вертикальних скель — це риф Абу Рамада, це риф Абу Нухас, це дві коралові скелі, що нагадують ворота, це Керлесс-риф. Крім того, всі ці рифи характеризуються досить великою різноманітністю рибок, що тут мешкають.

Читайте також: Готелі Єгипту з найкращими кораловими рифами

Шарм ель шейх

Для тих, кого не зовсім приваблюють подорожі катером до коралів, а хочеться милуватися ними з берегів, чудовим варіантом буде Шарм ель Шейх. Тут вся краса підводного світу буде біля ваших ніг, корали підходять практично до самої облямівки води. Зовсім неподалік від Шарм-Ель-Шейха розташовується багато інших цікавих місць для любителів підводного плавання - це Рас-Насрані, Далекий сад, Башта, Рас-ум-Сід, острів Тирана.

Дахаб

Одним з найвдаліших місць для дайвінгу та серфінгу вважається Дахаб. Зі сміливістю це місце можна приписати і до вдалих для заняття скорлінгом. Поблизу Дахаба розташовуються два популярні рифові оази — це «Блакитна діра» і «Каньйон». Так що Дахаб - місце досить таємниче і загадкове, тому, вирушивши на снорклінг, нудно вам не буде.

Читайте також: Червоне море

Сафага

Якщо ви хочете поплавати на самоті, щоб вам ніхто не заважав, то Сафага місце саме для вас. Небагато туристів їдуть сюди відпочивати з метою вивчення підводного світу. Тут можна побачити так званий панорама-риф, який є комбінацією кількох рифів, розташованих у вигляді амфітеатру, а на його сцені так і пурхають різноманітні різнокольорові коралові рибки, а також зубасті мурени, і навіть акули з барракудами. Неподалік самого курорту є невеликий острівець під назвою Сафага-айленд – це просто ідеальне місце для снорклінгу.

Снорклінг у Єгипті

Нувейба

Тут обійтися без дайвінгу і скорлінгу майже неможливо. Багатство та різноманітність коралів та наявність дивовижних краси підводного світу, не розчарують любителів снорклінгу та дайвінгу, а подарують їм нові враження. Уздовж узбережжя розташовується невелика затока під назвою «дельфіновий пляж», де всі бажаючі можуть за не таку вже й велику плату поплавати поруч із цими чудовими тваринами.

Ель-Кусейр

Напрочуд чиста та прозора вода, багатство підводного світу приваблюють сюди любителів поплавати з маскою або з аквалангом з усього світу. Ель-Кусейр є тихим і затишним куточком, що характеризується наявністю піщаних пляжів, блакитного берега і коралових рифів.

Читайте також: Що можна побачити в Єгипті?

Марса Алам

Вважається одним з найулюбленіших місць дайвінгу та снорклінгу. Крім безлічі різноманітних коралових рифів і рибок, тут зберігаються останки затонулого корабля.

Як бачите, Єгипет — дивовижне місце, де можна не просто відпочити, а й зайнятися снорклінгом і дайвінгом, насолоджуючись унікальними красами Червоного моря, про які ви ще довго згадуватимете із захопленням!

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!