travel@ola.ua Київ
Перейти к поиску тура

Вийти заміж за турка

Туреччина – туристична країна, яка користується популярністю серед слов'ян. Східні звичаї та менталітет турецьких мешканців привертають увагу всіх туристів, особливо жінок.

У росіян існує парадоксальний стереотип: якщо ти зібралися вийти заміж за турка, тобі бути в гаремі сьомою коханою дружиною власного чоловіка. Почасти, може, так і є. Але те, що турецькі чоловіки, дуже добрі чоловіки, які відповідально ставляться до своєї родини – це правда. А якщо ви вийшли заміж і у вас з'явилася дитина, то це 99% гарантія того, що ваш турецький чоловік вас ніколи не покине.

Тим не менш, чи хороші, чи погані турецькі чоловіки, факт залишається фактом: турки активно одружуються з російськими дівчатами, а російські дівчата їдуть до Туреччини з великого кохання. І скільки укладено таких шлюбів може, напевно, точно сказати лише Російське Консульство у Стамбулі.

Головне завдання турецького чоловіка – захистити свою сім'ю від труднощів, забезпечувати її та захищати. Можливо, він не дозволить їй спілкуватися з друзями чоловічої статі, але він ніколи нікому не дозволить скривдити свою дружину навіть слівно. Східні чоловіки добрі чоловіки, але для тих жінок, яким ближчий патріархат, а не фемінізм. Втім, бувають і винятки, як і скрізь.

Турки люблять ходити в гості від бажання побачитись. Найчастіше про прихід не попереджають господаря заздалегідь, а просто заходять ненадовго побачитися. Гостей зустрічають чаєм, фруктами, прохолодними напоями, солодощами. Жителі Туреччини не люблять мандрувати. У своїй країні достатньо місць, де можна відпочити. Турки люблять дарувати подарунки. Прикраси віддають перевагу із золота. І чим більша вага прикраси, тим більш гордовитим буде виглядати дарувальник. Турків важко назвати скупими. Жорстка економія буває лише у випадку, якщо грошей немає. Турки люблять дітей. Вони вміло поєднують строгість і деяку частку пустощів.

Турки відрізняються ввічливістю, готовністю допомогти і чесністю. При спілкуванні з турками не слід поспішати. Як будь-який східний народ, вони, за західними мірками, досить повільні і не дуже пунктуальні. Будь-яку ділову розмову потрібно починати кількома загальними фразами, наприклад, повідомити, звідки Ви приїхали, куди прямуєте. Велике значення надається етикету. Декілька слів по-турецьки відкривають перед іноземцем будь-які двері. Біля входу в будинок або квартиру турків потрібно знімати взуття.

Цікавий факт: донедавна Новий рік у Туреччині був абсолютно невідомим святом. У будинках не ставили ялинок, не малося на увазі жодних нічних новорічних застіль, феєрверків, конфетті та святкових подарунків. Новорічні традиції стали поширюватися як снігова куля по всій країні на початку дев'яностих. Цю традицію привезли із собою росіяни. Насамперед російські дружини турецьких чоловіків. Лише у Стамбулі, де сьогодні влаштовувалася більшість російсько-турецьких сімей, сьогодні проживає близько п'яти тисяч російських дружин. За словами багатьох жінок, справляти це свято вони навчали своїх турецьких чоловіків мало не силою.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!