(099)710-11-50 Київ
Перейти к поиску тура

Єгипет чи Таїланд

З настанням холодів у нас кожен шукає варіант де б провести відпустку в теплі. За даними останніх кількох років, дороги є дві, одна до Єгипту, інша до Таїланду. Різниця між цими країнами є і досить відчутна, а саме...

Якщо ви зібралися у відпустку на тиждень, не більше, то Єгипет буде найкращим варіантом у зв'язку з часом перельоту. У Таїланд переліт займає близько 2 днів, туди і назад, і їхати на пару днів сенсу немає, на відміну від Єгипту, до якого летіти лише 4 години. Та й ціна тут зіграє велику роль, відпочинок у Таїланді вдвічі дорожчий за Єгипет. І різниця в ціні тут зовсім не через готелі, а саме через переліт. Авіаквитки забирають більшу частину відданих вами грошей за відпочинок, і якщо в Єгипті та Таїланді ціни на проживання однакові, то як обслуговування різниця відчувається.

Необхідно не забувати про різницю у часі. Час у Єгипті відповідає київському, крім періодів переходу із зимового на літнє та з літнього на зимове, з цим проблем немає. З Таїландом справи складніші, різниця в часі +5 годин, плюс ще акліматизація, хорошого мало, не кожен зможе спокійно це перенести. І як завжди, вибір за вами.

Думаю всім відомо, що Червоне море найколоритніше і цікаве. Тим, хто захоплюється дайвінгом, навіть сумніватися не варто у своєму виборі, вам тільки в Єгипет. Море тут значно чистіше, якщо не брати до уваги острови в Таїланді, але і відпочинок там буде вартий космічних цін. Єгипет усім відомий своїми пірамідами, та безліччю інших захоплюючих та пізнавальних екскурсій. Про Таїланд мало хто може сказати, що в ньому є такого цікавого та незабутнього. Повірте, Таїланд є не менш екскурсійною країною ніж Єгипет. Якщо в країні фараонів до екскурсій вам доведеться подолати чимало кілометрів, то в Таїланді взагалі все "під носом". Крокодилячі ферми, шоу слонів, найбільший у світі тигровий зоопарк і, звичайно, коник Таїланду – шоу трансвеститів. А чого вартий тайський масаж... Якщо в Єгипті про заборонені плоди вам треба забути ще вдома, то в Таїланді будьте готові до всього.

Шопінг у Таїланді відмінний. Висока якість за низьку ціну гасло покупок у цій країні. Якщо з Єгипту ви можете привезти сувенір як папірус, то в Таїланді на туристів чекає незабутня подорож по лавках одягу. Сподіваюся свій вибір у якій країні відпочити ви зробили.

Комментарии

0 комментария

Спасибо за Ваш отзыв!